OFPOF

Kız Arkadaşıyla Lüks Restorana Gidecek Beylere Ufak Ufak 7 Tavsiye

-
2.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kız Arkadaşıyla Lüks Restorana Gidecek Beylere Ufak Ufak 7 Tavsiye
1.969 izlenme
Ofpofer
-

Kız arkadaşıyla lüks restorana gidip yemek ve davranışlar konusunda sorunsallar yaşayan beylere ufak ama etkili tavsiyeler.

1. Kapı Açma Sorunsalı

Kapı Açma Sorunsalı
Beyler herkes kendi kapısını açabilecek güçte. Yapmanız gereken kapıyı açmak için ekstra uğraşmayın ilk siz kapıya vardıysanız ve kapı içeri açılıyorsa kapıyı açın içeri girin ve kapıyı onun geçmesi için tutun ama dışarı doğru açılıyorsa ve kapıya ilk siz vardıysanız kapıyı açın ve ilk onun geçmesini bekleyin, bu kadar basit.

2. Sandalye Çekme Sorunsalı

Sandalye Çekme Sorunsalı
Beyler inanın bunu yapmanıza da çok gerek yok hanım ablamıza bakarsınız sandalyeye elini attıysa sorun yok ama bekliyorsa gidin çekin otursun. Hayır yani sanki hanım ablamızda doğuştan asil gibi davranıyor ya o kötü.

3. Israr Etmeyin

Israr Etmeyin
Hanım ablamız eğer yemeyeceğini söylediyse ısrar etmeyin tatlı veya kahve önerin onlara da hayır derse tamam diyip konuyu kapatın. Kimseyi zorla besleyemeyiz.

4. Menüde Yemek Seçimi

Menüde Yemek Seçimi
Onun adına kararlar vermeyin, verirseniz ölürsünüz. Şimdi aklınızda bulunması gereken nokta makarna çeşitlerinden uzak durmak, çünkü bu sizi basit gösterir onun yerine ızgara çeşitlerine bakmanızda fayda var. Örneğin: Cafe de Paris güzel bir tercih olacaktır.

5. Yemek Yeme Sorunsalı

Yemek Yeme Sorunsalı
Temel görgü kurallarını biliyorsunuz beyler onları uygulayın, çatalı sol elde bıçağı sağ elde tutun kâfidir. Bir de çok hızlı yemeyin bu gaz yapar ve ilk buluşmada kızın yüzüne geğirip kızı kaçırmayın. 

6. Kahve İçme Sorunsalı

Kahve İçme Sorunsalı
türk kahvesi söyleyin iki tane hem kahve bitince fal muhabbeti döndürür, bu kasıntı mekanda hafif bir samimiyyet rüzgarı estirirsiniz.

7. Eve Bırakma Sorunsalı

Eve Bırakma Sorunsalı
İlk buluşmada evine bırakmak iyi bir fikir olabilir çünkü, eve gideceğiniz zamanda da muhabbet ederek hanenize bir puan yazdıracaksınız ve size olan güveni artacaktır bu da aranızda ki ilişkiye daha olumlu yaklaşmasını sağlayacaktır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.