OFPOF

Alsancak'ta Ev Yemekleri Yiyebileceğiniz 7 Mekan

-
1.4b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alsancak'ta Ev Yemekleri Yiyebileceğiniz 7 Mekan
916 izlenme
-

İzmir'de yaşıyor ve yolunuz Alsancak'a düşüyorsa bu 7 mekanın hayat kurtardığını söyleyebiliriz, gelin beraber bakalım bu güzel mekanlara.

Alsancak, İzmir'in en güzel semtlerinden biri. Bazen tatilinizi İzmir'de geçirirken uğradığınız bazen iş çıkışı nefes aldığınız bazense hayatınızı geçirdiğiniz yer. Bizlerde bu güzel semtte ev yemeği yemek isteyenlere nefe aldırcak bir içerik hazırlayalım dedik. Siz en iyisi bu içeriği sık kullananlara alın veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşın da başınız sıkışınca açar bakarsanız.

1. Neriman's Ak Büfe

Neriman's Ak Büfe

Alsancak'ta çalışıpta Neriman Abla'yı bilmeyen yoktur. Güler yüzü ve büfesinin hakkını veren hijyenik yemekleriyle meşhurdur. Çoğu zaman vegan seçeneği de olan mekana ulaşmak için Facebook adresinden iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Neriman's Ak Büfe

2. Delice Zeytin

Delice Zeytin

İsmini duyunca Delice Bir Sevda Bu şarkısını mırıldanmaya başlamış olabilirsiniz. Çünkü biz ne zaman duysak öyle yapıyoruz. Delice Zeytin adı gibi delice lezzetler barındıran bir mekan. Geniş olması ve ürün çeşitliliğin fazla olması ise artılarından. Veganlar içine seçenek barındıran mekan zeytinyağlılarda gram ile de satış yapıyor. Bu mekana da Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Delice Zeytin

3. Şara Şura Ev Yemekleri

Şara Şura Ev Yemekleri

Büyük porsiyonlarıyla hemen tanıyabileceğiniz Şara Şura Ev Yemekleri, uygun fiyat bol kepçe arayanların imdadına yetişiyor. Vegan seçenekler de bulabileceğiniz bu mekana Alsancak'a gittiğiniz zaman gönül rahatlığı ile uğrayabilirsiniz.

sosyal medya hesabı olmayan Şara Şura'ya  0232 463 5537 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

4. Çorbacı İsmet Usta

Çorbacı İsmet Usta

Çorbanın bir ev yemeği olduğunu hatırlayarak anıyoruz kendilerini. Çorbacı İsmet Usta siparişlerinde kavanozla çorba getiren nezih bir mekan. Her daim müşterisi olan bu mekanın elbette vegan çorbaları da var. Kendisine gidebilir veya sipariş edebilirsiniz.

Facebook sayfasından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorbacı İsmet Usta

5. Zeytinyağlı

Zeytinyağlı

İsmi gibi birçok zeytinyağlı yemeği içinde barındıran mekan bol menüsüyle göz dolduruyor. Gidebilir keyifle yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Mekanın iletişim bilgilerine ulaşmak için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinyağlı

6. Seyhan Abla Ev Yemekleri

Seyhan Abla Ev Yemekleri

O kuşkusuz güzel ablalarımızdan birisi çünkü o ev yemeği yapıyor ve ev yemeği yapan herkes çok tatlıdır. Eğer yolunuz Seyhan Abla'ya düşerse düşünmeden yemek yiyebilirsiniz.

Mekanın Facebook sayfasından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan Abla Ev Yemekleri

7. Kayseri Mantisi Aysel Abla Ev Yemekleri

Kayseri Mantisi Aysel Abla Ev Yemekleri

Alsancak'ın meşhur ev yemeği sunan mekanlarındandır. Özellikle öğlenleri kalabalık olur ve mutfağında daima vegan yemek çeşidi vardır. Alsancak'a gidince uğrayabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.