OFPOF

Ofpof Güzellik Yarışması (Para Ödüllü)

-
23.6b
Etkileşim
Ofpof'un Babası
Ofpof'un Babası
Ofpof'un Babası
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ofpof Güzellik Yarışması (Para Ödüllü)
20.952 izlenme
Ofpof'un Babası
-

Ofpof'un en güzel kadın okuyucusunu seçiyoruz. Siz de katılmak ister misiniz?

Ofpof okurlarına bomba gibi bir haberimiz var. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi, düzenleyeceğimiz güzellik yarışması ile Ofpof'un en güzel okuyucusunu yine sizlerin oyları ile seçeceğiz. Güzelliğine güvenen bütün kadın okurlarımız, 6 Mayıs 2016 tarihine kadar Ofpof Güzellik Yarışması için ücretsiz başvuru yapabilirler.

Ofpof Güzellik Yarışması Ödülleri

Düzenlediğimiz güzellik yarışması kazananı için ödülümüz de var elbette. Tamamen okuyucularımız tarafından, Ofpof üzerinden verilecek oylar ile seçilecek ilk üç Ofpof güzeline verilecek olan ödüller şu şekilde belirlenmiştir:

Birincilik ödülü
5.000 TL

İkincilik ödülü
2.500 TL

Üçüncülük ödülü
1.000 TL

Ayrıca bir sürpriz ödülümüz daha olacak ancak bunu şimdilik açıklamıyoruz.

Ofpof Güzellik Yarışması Takvimi

Ofpof güzellik yarışması oylaması tamamen okurlarımız tarafından yapılacaktır. Her gün 5 aday için oy verebilirsiniz. Diğer bir deyişle favoriniz olan 5 adayı her gün oylarınızla destekleyebilir, sosyal medyada paylaşıp tanııdklarınızın desteklemesini de sağlayabilirsiniz.

İlerleyiş şu şekilde olacaktır:

Son başvuru tarihi
06.05.2016 / Gece 23:59'da sonlanacak

Adayların açıklanması ve finalistler için oylama
09.05.2016 - 16.05.2016
Güzellik yarışması adayları açıklandıktan sonra, Finale kalacak yarışmacıların oylaması başlayacaktır. 16.05.2016 saat 23:59'a kadar desteklediğiniz 5 adaya her gün oy verebilirsiniz.

Finalistlerin açıklanması ve birincilik oylaması
18.05.2016 - 27.05.2016
Güzellik yarışması finalistleri'nin açıklanmasının ardından final oylaması başlayacaktır. Oylama 27.05.2016 tarihinde sonlanacak olup, bu kez her gün 3 adayınıza oy verebileceksiniz.

Güzellik Yarışması Final Gecesi
29.05.2016
Final gecesi programı ve saati daha sonra açıklanacaktır.

---

Herşeyden önce şunu belirtmek isteriz ki; ofpof güzellik yarışmasına katılmanız için manken olmanız gerekmiyor. Sadece biraz özgüven ve bundan keyif almanız yeterli olacak ve bu süreçte siz başta olmak üzere herkes eğlenecek.

Şayet siz de güzelliğinize güveniyor ve yarışmamıza katılmak istiyorsanız, 18-35 yaş aralığındaysanız Ofpof Güzellik Yarışması başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Güzel yarışmacılarımıza şimdiden başarılar dileriz. Güzel olan kazansın

Başvuru için buraya tıklayın


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık