OFPOF

Yaşanmış Bir Paranormal Olay

-
684
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
740 izlenme
Ofpofer
-

Her şey 19 şubat 2013 tarihinde yaşandı. 21 yaşındaki Kanada'lı turist Elısa, Cecıl Hotel'de müşteri olarak konaklıyordu.

Ancak bu durum Elisa'nın otelin çatıda ki su deposunda ölü bulunmasıyla değişti. Elisa'nın ölümü aslında tamamen şans eseri ortaya çıkmıştı. Otelin müşterileri suyun görüntüsü ve tadından dolayı yönetime şikayette bulundu. Sudaki bu değişimin nedenini araştıran görevliler Elisa'nın cesedini deforme olmuş bir şekilde su tankında buldu. Talihsiz kadının üzerinde yapılan otopsi kadının 3 haftadır su tankerinde olduğunu ortaya koyuyordu.

Ancak işin asıl tuhaf ve ürkütücü kısmı bundan sonra başlayacaktı. Elisa'nın intihar mı ettiği yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştıran polisler şok edici bir kamera kaydı buldu. Görüntülerde Elisa korkmuş ve bir şeyden kaçar vaziyette asansöre binmekte ve rastgele tuşlara basmaktadır. Ancak asansör bir türlü hareket etmemektedir. Bunun üzerine kadın saklanmaya çalışır ve tuhaf hareketler sergilemeye başlar. Daha sonra Elisa asansörden ayrılır ve kaydın dışına çıkar. Asensör ise o gittikten sonra hareket etmeye başlar ve Elisa'nın bastığı tüm katlara sırasıyla çıkar. Yapılan araştırmada asansörde teknik bir arızaya rastlanmaz. Herkes kızın bir tür uyuşturucu kullandığı veya akıl hastası olduğu için böyle davrandığını düşünsede yapılan otopside kanında uyuşturucu madde bulunmamış ve bilinen bir hastalığıda olmadığı ortaya çıkmıştır. Ayrıca vücudunda hiç bir darp ve kesici alet izine rastlanmamıştır.

Bu olayı ilginç kılan bir diğer şey ise Elisa'nın iki kilitli kapıyı ve alarmları geçerek çatıya çıkması ve içine girdiği 3 metrelik su tankerini kendi üzerine dışarıdan kilitlemiş olmasıdır. Youtube'da yayınlanan bu dört dakikalık video'da Elisa asansöre binip bütün düğmelere basıyor ve hareket etmesi için bekliyor. Ancak asansörün kapanmadığını görünce tuhaf hareketler sergilemeye başlıyor. Elleri ve ayakları normal bir insanın yapamayacağı şekilde eğilip bükülüyor. Video oldukça ürkütücü...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.