OFPOF

Slenderman Belgeselinden İlk Fragman Yayınlandı

-
151
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
261 izlenme
Ofpofer
-

Söylediği sözleri söylerken bile korkmuş gözüken küçük kızın anlattığı olaylar baz alınarak,HBO tarafından çekilen belgeselin ilk fragmanı.

Oyunu ile dünyaca tanınan sürekli kaçp durduğumuz yüzü olmayan uzun adam Slenderman geçtiğimiz yılda yaşanan bir olay ile 12 yaşındaki bir kız tarafından görüldüğü iddiasıyla HBO adlı şirket tarafından belgesele dökülecek olan film  birçok kişinin ilgisini çekmekte.

Oyunlardan tanıdığımız Slenderman hepimizin bildiği gibi bir oyun karakteriydi;ancak iddialara göre 12 yaşındaki bir kız tarafından görülmesi sonucu belgesele dökülecek olan filmin konusu oldukça ilgi çekici olurken yayınlanan ilk fragmana göre oldukça korkunç yapımlardan biri olacağa benziyor.

Verdiği röportaj sırasında ''O Kim?'' sorusuna yanıt olarak ''Bir adam'' cevabını eren küçük kız,oldukça korkunç bir olay yaşamakla kalmayıp hayatta kalmayı başarmış.Verdiği  diğer röportajlar şu şekilde;

* 6 feet ve 14 feet arası her yerde olabiliyor.

*Suratı yok

*Derisi beyaz

*''Onu gördüğün sırada ne hissediyordun ? '' - ''Aman tanrım,gerçekten oluyor''

Söylediği sözleri söylerken bile korkmuş gözüken küçük kızın anlatığı baz alınarak HBO tarafından çekilecek belgeselin olan filmin adı Beware The Slenderman olarak seçilmiş.

Daha fragmandan bile büyük bir kitleyi etkilemiş görünüyor,İşte o korkunç fragman

 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık