OFPOF

Oldu Mu Şimdi ? - Fragman ( 16 Aralıkta Sinemalarda )

-
357
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
383 izlenme
Ofpofer
-

Komedyen Yavuz Seçkin'in başrolünü oynadığı Oldu Mu Şimdi filminin fragmanı yayınlandı.

Tüm hayatı yanlış anlaşılmalar yüzünden mahvolan Yaşar sonuçta yine bir yanlış anlama sonucu hapse girer. Hapiste en yakın dostu olacak Ömer ile tanışır. Ömer ve Yaşar hapisten çıktıktan sonra birçok defa dolandırıcılık işleri yaparlar. Fakat her defasında işler kötü gider ve tekrar tekrar hapse girerler. En son çıkışlarında bıkarlar ve tövbe ederler. Artık böyle işler yapmayacaklardır. Tövbe etmek için camiye gittikleri gün iyilik olsun diye kaldırdıkları cenaze başlarına talih kuşu gibi konar. Cenaze, “cenazemi kim kaldırırsa mal varlığımda onundur.” diyen ünlü ve zengin bir iş adamına aittir. Yaşar ve Ömer bir anda uluslararası nakliyat işi yapan bir tertemiz firmanın başına geçer. Fakat işler istedikleri kadar temiz kalmayacaktır. Firmanın ölen sahibi Gürcan beyin hasmı uyuşturucu ve kaçakçılık işi yapmaktadır ve bu tertemiz firmaya ihtiyacı vardır. İşler yoluna girecek gibi görünse de finalde herkesi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Oyuncular: Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven, Serkan Şengül, Emre Mutlu, Yıldırım Öcek, Hüseyin Elmalıpınar, Esra Sönmezer, Haldun Boysan, Yakup Yavru, Oğuzhan Yıldız, Şevki Özcan

Yapım: PPM Yapım

Senaryo: Ali Kobanbay - PPM Yapım

Yönetmen: Kenan Öztürk

Yavuz Seçkin'in bu filmle birlikte bu sene vizyona giren 2. filmi olacak. Bu sene vizyona giren ilk filmi Yıldızlar da Kayar - Das Borak vizyonda kaldığı dönemde toplamda 33.115 izleyici ile buluşarak hayal kırıklığı yarattı.

 

 

 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.