OFPOF

Mars'a Geri Dönüyoruz

-
581
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
473 izlenme
Ofpofer
-

NASA İnsanlı Derin Uzay Programını Başlattığını Duyurdu. İnsanlı Mars Yolculuğu Başlıyor.

İnsanlık için çok büyük bir adımı gerçekleştirecek olan Nasa 2018 yılında gerekli teçhizatı Mars'a göndermeyi planlıyor. Gerekli olan tüm malzemeleri gönderdikten sonra 2030 yılında Mars programında görevli olan Astronotları göndermeyi planlıyor.

Bir süredir sekteye uğramış olan uzay programları tekrarda yükselişe geçti. Daha önceden Mars'a göndermiş olduğu 'Meraklı' robotuyla Mars'ta başarılı incelemeler yapan Nasa programın devamı niteliğinde yeni bir Derin Uzay Programı başlattığını duyurdu. Tabi haber tüm dünyada geniş yankı buldu. Tüm hazırlıkları yaptığını duyuran Nasa uzay programında kullanacağı yeni roket motorlarının başarılı bir şekilde test ettiğini ve programın başarılı bir şekilde yapılması için tüm çalışmaların devam ettiğini duyurdu.

Anlatılan bazı mistik hikayelerde Kızıl Mars'tan bahsedilir ve insanlığın Mars'tan Dünyaya geldiği iddia edilir ve Uzay araştırmaları tarihi boyunca Kızıl Gezegen insanlık için hep gizemli olmuştur. Nasa ise yeni araştırmalar yaparak Mars'a insan götürmeye çalışıyor. Bu programın sonunda dünya dışında koloni kurmak büyük bir olasılık.

O zaman bu şu anlama geliyor

Mars'a Geri Dönüyoruz...

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık