OFPOF

Kamp Yapmayı Sevenler İçin Mükemmel Çadır

-
417
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
834 izlenme
Ofpofer
-

Kamp-Rite adlı firmanın ürettiği yeni seri çadırlar gerçekten ilgi çekici. Kamp yapmayı sevenlerin bu çadırlara hayır diyemeyeceklerini düşünüyorum.

Kamp yapmak; şehrin bunaltıcı atmosferinden kaçmak ve doğayla iç içe olup ruhani olarak arınmak için birebir. Eğer siz de ara sıra arkadaşlarınızı, eşinizi dostunuzu alıp kamp yapmaya gidiyorsanız ya da müzik festivallerine kamplı katılmayı tercih ediyorsanız bu haberimiz tam size göre. 
Kamp-Rite adlı firma, zorlu doğa koşullarında en konforlu şekilde kamp yapabilmeyi amaçlayan bir çadır serisi ile karşımızda. Bu çadılar, zeminle direkt olarak bağlantınızı kesiyor ve bu sayede zeminin pürüzlü yüzeyinde konforsuz bir yerleşim olanağını ortadan kaldırıyor. Üstelik bu sayede çadıra girebilecek böceklerden sizi koruyor veya yağmurlu havalarda ıslak zeminden etkilenmenizi de engellemiş oluyor. Nasıl, müthiş bir fikir değil mi? Bu arada bu çadırdan hoşlandıysanız, havada asılı duran Nube Stratos Hammock Shelter'a ve uyku tulumu konseptli Kodiak Canvas Swag Tent'e de göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi kamplar! 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.