OFPOF

Dumbledore Vs Grindelwald: Çoğunluğun İyiliği

-
557
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
613 izlenme
Ofpofer
-

Kitapta Aberforth Dumbledore'un anlattığı düello sahnesinin hayranlar tarafından nasıl yorumlandığını izleyin!

Potterhead'ler çok iyi bilir. 

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları kitabında, Harry, Ron ve Hermione Ölüm Yiyenler'den kaçarken Hogsmeade'deki Domuz Kafası'na sığınırlar. Yıllardır bilmedikleri şey, Domuz Kafası'nın Aberforth Dumbledore'a ait olduğudur, yani Albus'un erkek kardeşine.

Ölüm Yiyenler'den saklanırken Aberforth onlara ailesiyle Albus'un arasındaki çatışmayı anlatacaktır ancak bu hikayenin başlangıcı çok eskilere dayanmaktadır. Kızkardeşleri Ariana'nın sihir gücünü kontrol etmekte problemi vardır, bu yüzden yanlışlıkla annesini öldürmüştür. Albus evi terk etmiş, yadigarları aramakla kafayı bozmuş olan Gallert Grindelwald ile macera peşindedir. 

Kitapta Aberforth'un anlattığı hikayenin bir kısmında da işler iyice kızışır; Albus, Aberforth ve Grindelwald düello ederlerken Ariana arada kalır. Filmde ise bu sahne gösterilmemiş, haliyle Aberforth'un ağzından dinlenmiştir. 

Birkaç Harry Potter hayranı da bu Flashback niteliğindeki sahneyi çekerek hayata taşımışlar. Bazı kısımlarında kitaptan farklı yorumlamışlar ve prodüksiyon haliyle olmayınca efektleri biraz kötü, bilirsiniz. Yine de ortaya çıkan çalışma takdire şayan.

Lafı fazla uzatmadan; "Çoğunluğun İyiliği: Dumbledore ve Grindelwald" Türkçe Dublaj ile izleyin...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık