OFPOF

25 Temmuz Pazartesi Dünya Suyu Takdir Günü

-
190
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
218 izlenme
Ofpofer
-

Biliyorsunuz su yaşam için her şey... Ve son yıllarda suyun hafızası olduğu, ona yüklenen tüm mesajları ilettiği saptandı.

Evet su, yaratılmış her şey gibi canlı. Su molekülleri hatırlıyor, tepki gösteriyor, değişiyor ve iletiyor. Gelin bugünden sonra her damla suyun kıymetini bilelim. Ona saygı ve sevgi gösterelim, su onu tüm dünyaya taşısın.

Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto ve su deneyi

Su moleküllerin düşüncelerimizden, duygularımızdan ve kullandığımız kelimelerden etkilendiğini bulgulayan Dr. Emoto, suyun söylenen sözlere, hissedilen duygulara, gösterilen görüntülere ve dinletilen müziğe göre nasıl bir değişim gösterdiğini birbirinden muhteşem su kristali fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor. Hem dünyamız hem de bizler büyük ölçüde sudan oluştuğumuz için suyun mesajı hepimizin bireysel sağlığı, doğanın yenilenmesi ve dünya barışı açısından muazzam bir önem taşıyor. Depremden hemen önce ve hemen sonra yeraltı sularından aldığı numunelerdeki kristal oluşumlarını inceleyen Dr. Emoto, bu verilerin biriktirilmesi durumunda, su kristali teknolojisinin depremleri önceden tespit etmekte kullanılabileceğini de ortaya koyuyor.

“Yüzyıllar boyunca, insanlık, yeryüzünden sürekli çaldı ve her seferinde geride çok daha kirli bir dünya bıraktı. Ama şimdi su bizimle konuşuyor; su kristalleri aracılığıyla, bilmemiz gerekenleri bize söylüyor. Bugünden itibaren yepyeni bir tarih biçimlendirmeliyiz. Su, kendimize nasıl bir yön belirlediğimizi büyük bir dikkatle izliyor ve kayda geçiriyor. Benim tek arzum, suyun bütün insanlığa verdiği mesajın herkesçe duyulması ve özümsenmesi.” Dr. Masaru Emoto


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık