OFPOF

Zopo Gelecek Akıllı Telefon Serisini Tanıttı

-
394
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zopo Gelecek Akıllı Telefon Serisini Tanıttı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli akıllı telefon üreticisi Zopo, 18:9 en/boy oranına sahip akıllı telefonu ile insanların karşısına çıkacak gibi görünüyor.

Geçen yıl Xiaomi Mi Mix'in piyasaya sürülmesinden bu yana bir görüntü trendi oluştu. LG ve Samsung, Çinli üreticinin yakın çerçevesiz akıllı telefonunu piyasaya sürdükten sonra amiral gemisi akıllı telefonlarında yenilikçi ekranlar ürettiler.

LG, bu yılın başlarında LG G6'yı, olağandışı bir en-boy oranı olan 18: 9 FullVision ekran ile tanıttı. Daha sonra, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ benzersiz bir çözünürlük ve Infinity Display paneli ile birlikte geldi. Ayrıca bu yeni akıllı telefonlar ekran ön taraftaki fiziksel giriş düğmesini kullanmayı ortadan kaldırdı. Bu akıllı telefonlar son derece dar çerçeveler barındırmaları ile dikkat çekmeyi başardılar. Bunları takiben, bir miktar daha 18:9 en/boy oranına sahip ekranlar ile akıllı telefonlar piyasaya sürüldü.

Zopo bile, böyle bir akıllı telefonu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor gibi görünüyor; çünkü şirket, 18:9 en/boy oranlı ekranın yer alması muhtemel, gelecek akıllı telefon serisini tanıdı. Tanıtımda yaklaşmakta olan bu akıllı telefonlardan birinin prototipini gösteren bir fotoğraf gösterildi. Resimler, 18:9 en/boy oranının yanı sıra, bu Zopo akıllı telefonların en azından çerçeveleri ve kavisli kenarları da olacağını gösteriyor. Fotoğraflara bakılınca Zopo'nun gelecek akıllı telefonu, LG G6 ve Samsung Galaxy S8'i andırıyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık