OFPOF

Yeni Samsung Galaxy Note 8 Sızıntısı Geldi

-
386
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Samsung Galaxy Note 8 Sızıntısı Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni görüntülere göre yüzeyinin yeni görüntüleri Massine Infinity tweetleri ile ortaya çıktı.

15 Temmuz 2017'de Samsung, en yeni Exynos işlemcisinin resmini, Samsung'un en yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 olduğuna inanılan yeni bir cihaz için tweet atıldı. Telefonun, önümüzdeki nesil iPhone'lara doğrudan rakip olduğu düşünülüyor ve muhtemelen bu cihaz da Eylül’de satışa sunulacak.

Daha önce de Slashleaks tarafından oldukça az sayıdaki resim ve sızıntılar olmuştu, ancak daha önce Şubat ayında Galaxy S8'in doğru şematiğini vermiş olan Ice evreninde "Yes, Not 8" yazan bir tweet ortaya atılmıştı. Telefonun ayrıntılı görüntüleri de bu tweet üzerinden verilmişti.

Bu yeni görüntüler resim Slashleaks'ten görüntülerle eşleşiyor. Akıllı telefonun devasa 6.3 inç Sonsuzluk ekranına sahip olması bekleniyor. Telefonun önü Galaxy S8 ve S8 + modelleriyle aynı ya da daha az görünüyor, çok daha az çerçeveler, yüksek bir ekran-gövde oranı ve daha büyük boyutları sayesinde biraz daha az yuvarlak köşeler. Henüz göremediğimiz şey, telefonun arka yüzü.

Site Mobilefun, arkadaki bir parmak izi algılayıcısı için bir boşluk göstererek FlexiShield Samsung Galaxy Note 8 Jel Kılıfını satışa sundu ve bunun birçoğunun isteyene kadar ekrana entegre edilmeyeceğini ima etti. Arka kısımda ise çift kamera ayarı olduğu için daha büyük bir kesik var. Tweet ayrıca kulaklık girişi çevresindeki söylentilere de değinmiyor. Bununla birlikte, diğer pek çok kaynak, Not 8'in, veri ve şarj için Tip C portunun yanında 3,5 mm'lik bir jakının olacağını söyledi. Ice Universe, bu görüntüler doğrudan Samsung'dan gelenlerle ilgili hiçbir iddiada bulunmaz. Aslında, fotoğraflar yaklaşık yüzde 14'lük bir pille cihazları gösteriyor ki Samsung bu kadar zayıf bir batarya ile resmi görüntüler vermeyecek gibi görünüyor. Sızıntılar ve farklı kaynaklardan yığınlar oluşturmasıyla, hangilerinin resmi olarak bugüne kadar Samsung tarafından en pahalı telefon olduğuna inanılana ışık tutabilecekleri görülüyor. Telefonun 23 Ağustos 2017'de kullanıma sunulması planlanıyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık