OFPOF

Yeni Nokia Cihazlarının Fiyatları Eleştiri Aldı

-
346
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Nokia Cihazlarının Fiyatları Eleştiri Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android serisine devam eden Nokia'nın, 8, 6 ve 5 modellerinin yüksek fiyata sahip olduğu düşünülüyor..

Şu anda Nokia markasının haklarını elinde bulunduran Finlandiyalı akıllı telefon üreticisi HMD Global, bu yıl dört akıllı telefonu duyurdu. Şirket, Barselona'daki Mobil dünya Kongresi (MWC) 2017 sırasında üç Nokia cihazının duyurulmasıyla Nokia markalı akıllı telefonların ve esas olarak Nokia'nın akıllı telefon pazarına geri dönüşünü ilan etti.

Şirket, MWC sırasında Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6'yı, üst düzey bir Nokia marka akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılar için gerçek bir amiral gemisi hakkında herhangi bir açıklama yapmaksızın duyurdu. Dikkat çekilmesi gereken en ilginç nokta şirketin o tarihte herhangi bir amiral gemisini resmen ilan etmemiş olmasıydı.

Birkaç kaçak, söylenti ve tahminden sonra şirket nihayet 16 Ağustos 2017'de Londra'da ilk gerçek amiral gemisi olan Nokia 8'i duyurdu. Bu, Windows Phone platformunu çalıştıran Lumia serisinin ardından Nokia Symbian platformunu çalıştıran Nokia 808 Pureview'den sonra pazarın ilk amiral gemisidir. 

Ancak tüm bu orta segment cihazların ve amiral gemisi Nokia 8’in diğer telefonlara göre yüksek fiyatta olması kullanıcılar tarafından dünyanın dört bir yanından eleştiri aldı.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık