OFPOF

Yeni Nokia 5 Varyantları FCC Tarafından Onaylandı

-
407
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Nokia 5 Varyantları FCC Tarafından Onaylandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni Nokia 5 varyantları, bölgeye özgü bazı yeni özellikler veya orta menzilli telefonlara çift SIM işlevselliği getirebilir.

Görünen o ki Nokia, farklı telefon fiyat aralıklarına yayılmış olan Android telefonlarıyla akıllı telefon pazarını fethetmeye devam ediyor. Son zamanlarda, HMD Global'in 120 farklı pazarda Nokia 3, 5 ve 6 Android akıllı telefonlarını aynı anda piyasaya sürdüğü bildirildi.

Yakın zamanda sertifikasyon listesinde yer alan Nokia 5 varyantı TA-1044 dikkat çekmeyi başardı. Akıllı telefonun bu sürümü Latin amerika pazarına yönelik olacak.

Ayrıca şimdi, Nokia 5'in iki yeni çeşidi FCC sertifikasını geçmiş durumda. Bunlar arasında, TA-1027 ve TA-1053 model numaraları bulunan Nokia 5 sürümleri de bulunuyor. Yeni varyantları önceki Nokia 5'ten farklı kılan faktör hakkında henüz bir bilgi yok, ancak bunlar gerçeğe yakın bilgiler ve yakın zamanda resmi bir listenin açıklanması bekleniyor.

The Android Soul internet sitesinin belirttiğine göre, yeni varyantlar bölgeye özgü ya da belki dual-SIM sürümleri olabilir, ancak HMD tarafından bildirilen listelerde hiçbir resmi bilgi paylaşılmadı. Daha önce, TA-1053 model numarası ile Nokia 5'in bir varyantı da benchmark testlerinde fark edilmişti. Yakında Asya Pasifik bölgesini ve Nokia 5'in dünyanın çeşitli yerlerinde de yakın zamanda onaylanması bekleniyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık