OFPOF

Yeni iPhone SE, Mart 2018'e Kadar Gelebilir

-
421
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni iPhone SE, Mart 2018'e Kadar Gelebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın daha uygun fiyata sahip modeli olan iPhone SE önümüzdeki yılın başlarında yeni bir versiyon ile gelebilir.

Mart 2016'da Apple, uygun fiyatlı bir akıllı telefon olan iPhone SE'nin lansmanını duyurmuştu. Bir yıldan daha fazla bir zaman geçirdikten sonra, bu akıllı telefon artık eski hale geldi.

Apple, onuncu yıldönümü baskısı olan iPhone 8'i hazırlamakla meşgul olmasına rağmen, uygun fiyatlı olan telefonunu unutmadı. Son zamanlarda çıkan haberlere göre şirket yenilenmiş bir iPhone SE modeli üzerinde çalışıyor.

Tayvan'dan gelen raporları aktaran MacRumors'un yayınladığı habere göre, Apple'ın yeni iPhone SE modeli Mart 2018'in sonuna kadar gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Eğer bu haber doğruysa iPhone SE'nin bir sonraki versiyonu, ilk çıkan modelin tam 2 yıl sonrasında piyasaya çıkacak.

Yenilenen iPhone SE'nin önceki model gibi uygun fiyatlı olduğu bildirildi. iPhone 7'de görülen Apple A10 yonga setini kullandığı söyleniyor. İkinci jenerasyon iPhone SE'nin 4 inç ile 4.2 inç arasında değişen bir ekrana sahip olduğuna inanılıyor. Farklı depolama seçenekleri bulunacak telefonun 32 GB ve 128 GB kapasiteler ile geleceği söyleniyor. 2018 yılının başında başlatılacak olan iPhone SE'den beklenen diğer özellikler ise, ilk nesil modelde görülen 1624 mAh pilden göreceli olarak daha büyük olan 1700 mAh pil ile gelmesi ve iOS 11 işletim sistemini çalıştırması olacak gibi görünüyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık