OFPOF

Yeni Geliştirmeleri ile Mi Max 2 Çin’de Piyasaya Sürüldü

-
256
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Geliştirmeleri ile Mi Max 2 Çin’de Piyasaya Sürüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi'nin güçlü Mi Max 2 akıllı telefonu birkaç yükseltme ve geliştirme ile piyasadaki yerini almaya başladı.

Xiaomi'nin güçlü ve popüler akıllı telefonu Mi Max, geçtiğimiz yıl piyasada yer alan birçok 'maksimum boyutlu' akıllı telefonlardan biriydi. Cihaz, güçlü QUALCOMM Snapdragon 650 yonga seti (Prime modelinde 652) dahil olmak üzere her şeyde maksimuma çıkmayı başardı. Boy olarak da çok büyüktü ama aynı zamanda film izlemekten, oyun oynamaktan ve daha fazlasını yapmaktan keyif alan bir izleyici kitlesine hitap edebildi, çünkü performans olarak tüm bunları oldukça iyi sergileyebiliyordu.

Geçtiğimiz gün Xiaomi, Çin'de Mi Max 2 adlı Mix Max'in halefi olacak akıllı cihazı piyasaya sunmaya başladı. Çinli akıllı telefon üreticisi herhangi bir başka ülkede ve Hindistan'da henüz raflardaki yerini almayacağını da resmi bir şekilde duyurdu. Ama yine de cihazın bir sonraki pazarı kuşkusuz Hindistan olacaktır.

Tasarımla başlayarak, Max 2 ve selefi arasındaki farkları kolayca bulmak mümkün. Mi Max, parmak izi okuyucuyu tepesine doğru barındıran metal bir arka plakaya sahipti. Bu sefer, Mi Max 2 kesinlikle hazırlıklı geldi. Mi Max 2 artık tüm metal bir gövdeye sahiptir. Anten aralıklı ekler için herhangi bir yerde plastik bit bulunmamaktadır ve akıllı telefon, arkadan eğimli kenarı ile rafine edilmiş ve parlak halde görünüyor.

Ön taraf, 2.5D cam eklenmesiyle aynı kalmakta, bu da birinci sınıf görünüm ve his veriyor.

Kamera açısından ise çok da ilerlediği görülmüyor çünkü Mix Max 2, 16MP f / 2.0 kameradan, 12 MP f / 2.2 birime kademeli olarak aşağıya doğru inmiş durumda. Ama artık her pikselin daha kaliteli olduğu da ileri sürüldü.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık