OFPOF

Xiaomi Redmi Note 5 Yeni Görüntüleri ile Ortaya Çıktı

-
272
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Redmi Note 5 Yeni Görüntüleri ile Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Note 5 kullanıcılar tarafından en çok sevilen cihaz olmayı başaran Xiaomi Redmi Note 4'ün üzerinden sadece bazı geliştirmeler ile geliyor.

Xiaomi'nin Redmi Note 4, Hindistan'daki şirketin en çok satan telefonlarından biri olmaya başarmış ve kullanıcılar tarafından da en çok sevilen Xiaomi marka cihazların başında gelmişti. Hem yüksek performansı hem de uygun fiyatı ile tamamıyla iyi bir kullanıcı deneyimi sunan cihazın yeni hali sızdırılmaya başladı.

91mobiles’ın görüntüleri ortaya koyan bir raporu, genel tasarım açısından Redmi Note 5 ile çok fazla değişiklik yapılmayacağını gösteriyor. 2017'de Xiaomi'nin telefonlarının çoğunda görülen metal unibody tasarımının Redmi Note 5'te de kullanılması bekleniyor. Redmi Note 5'in görüntüleri, daha önce sızdırılmış olan telefonun çiftli arka kameralarını da gösteriyor

Telefonun arkasındaki çift kamera kurulumunun, 16 MP ve 5 MP sensörlerin yanı sıra çift tonlu LED flaşının birleşimi olması bekleniyor. Görüntüler aynı zamanda parmak izi tarayıcının arka tarafta bulunmaya devam edeceğini, ikili kameraların varlığına rağmen birinin arkasında bulunmaya devam edeceğini ortaya koyuyor.

Ekranın, öncekine benzer çerçeveleri olan 5.5 inç tam HD panel olması bekleniyor. Redmi Not 5'in oktav çekirdekli bir Qualcomm Snapdragon 660 yonga seti ve 3 GB veya 4 GB RAM ile birlikte gelmesi bekleniyor. Depolama alanının 32 GB ve 64 GB seçenekleri de olması bekleniyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık