OFPOF

Xiaomi Redmi Not 4, Hindistan'da Android N ile MIUI 9’u Almaya Başladı

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Redmi Not 4, Hindistan'da Android N ile MIUI 9’u Almaya Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi Redmi Not 4 için yayınlanan ilk güncellemenin nasıl yükleneceği de açıklandı.

Xiaomi, Redmi Not 4 için MIUI9 ile Android N'nin geliştirici sürümünü kullanıma sunmaya başladı ve Hindistan'daki kullanıcılar bu yapıyı kendi cihazlarına da yükleyebiliyor. İşte, Redmi Not 4 akıllı telefonunda Android Nougat ile MIUI9 yapısını kurmak için yapılması gerekenler.

Xiaomi, Redmi Not 4 için MIUI9 ile Android N'nin geliştirici sürümünü kullanıma sunmaya başladı ve Hindistan'daki kullanıcılar bu yapıyı kendi cihazlarına da yükleyebiliyor. Bununla birlikte, müşteriler bu hala geliştirici derlemidir ve bu hatalarla ilgili hatalar olabilir.

Halen Redmi Not 4, Android M'de MIUI 8 Global build (sürüm 8.2.10.0) ile hala çalışıyor ve Android Nougat kurulumunu kurmak için ROM'u Xiaomi web sitesinden indirmeniz gerekecek. Peki Xiaomi MIUI 9'u Android N ile telefonunuza nasıl yükleyebilirsiniz? İşte yapılması gereken adımlar.

Önce, Xiaomi MIUI web sitesine ve indirme bölümüne gitmeniz gerekecek. Bu web sitesinin bağlantısı "en.miui.com/download.html"dir.

Karşımıza çıkan pencerede, listede Redmi Not 4'ü bulun ve sayfayı tıklayın. Bu sayfa sizi Redmi Not 4'in çeşitli sürümleri için farklı ROM'lara götürecektir.

Şimdi ROM'u indirirken dikkatli olun ve doğru yapıyı seçtiğinizden emin olun. Üstte, bahsedilen üç farklı varyasyon var: Redmi Not 4 MTK Global, Redmi Not 4 Qualcomm Global ve Redmi Not 4 MTK Çin. Müşterilerin Hindistan'daki telefon perakende sürümü olması nedeniyle Redmi Not 4 Qualcomm Global ile sekmeyi açmaları gerekir.

Bu sekme bölümünde, listelenen iki ROM bulunmaktadır. İstikrarlı ROM, hala Android M'de ve MIUI8 üstte. Çoğu kullanıcı için, MIUI8'in düzenli istikrarlı kurulumu zaten yayılmış ve güncelleme mesajı telefonda görünmüş olmalıdır. Aşağıda Android Nuga'lı MIUI 9 olan geliştirici ROM'u var. Bunu yükleyerek ve kalan işlemleri gerçekleştirerek kurulumu başarılı bir şekilde yapmış oluruz.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık