OFPOF

Xiaomi'nin 'Lanmi' Adlı Yeni Alt Markası Yakında X1 Akıllı Telefonunu Başlatacak

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi'nin 'Lanmi' Adlı Yeni Alt Markası Yakında X1 Akıllı Telefonunu Başlatacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi'nin yeni 'Lanmi' alt markası Çin'deki rakipleri olan Oppo ve Vivo'ya karşı olarak akıllı telefonlar üretecek.

Xiaomi'nin Çin'deki Oppo ve Vivo markalarına benzeyecek yeni bir alt marka çıkaracağı yönünde söylentiler ortaya çıktı. Alt marka ile ilgili ayrıntılar fazla olmamasına rağmen, bir sızıntı hemen çıkabileceğini ve ilk akıllı telefonun gelebileceğini ima ediyor. Alt markanın Xiaomi geleneğini agresif fiyatlarla üst düzey özellikleri olan cihazlara sunması bekleniyor.

GizmoChina tarafından bildirilen Weibo'da paylaşılan sızıntılara göre, yeni Xiaomi alt markasına "Lanmi" adı verilecek. Aslında iki kelime, Lan ve Mi ama markanın tıpkı şu anki Redmi serisinde olduğu gibi iki kelimeyi bir arada kullanma ihtimali bulunuyor. Sadece marka adı değil, sızıntı da Xiaomi'nin bu alt marka altında ilan edecek ilk akıllı telefonu olacak olan Lanmi X1'i ortaya koyuyor. akıllı telefon, bu ayın başlarında gelebilir, ancak son sızıntılar zaman çizelgesinden bahsetmemekte.

Yeni Lanmi markası mevcut Xiaomi Redmi serisinden oldukça farklı olacak. Markanın, çevrimdışı perakende segmentinde Xiaomi'ye bir artış sağlamak için online satış yerine tamamen mağaza satışlarına odaklanması bekleniyor. Hindistan'da iken Xiaomi, çevrimiçi segmente odaklanıyor ve akıllı telefonları öncelikle flaş satışlarıyla satıyor, ancak Çin formatı biraz daha farklı. Xiaomi'nin flaş satışları var, ancak aynı zamanda büyük perakende mağazalar ülke genelinde yayılıyor. Bununla birlikte, mağaza satışının kullanıcılar tarafından tercih edilme oranı Vivo ve Oppo kadar güçlü değil. Yeni Lanmi alt markasıyla Xiaomi'nin bunu değiştirmesi bekleniyor.

Kaynak: bgr.in


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık