OFPOF

Xiaomi Nihayet Mi Max İçin Android 7.0 Sürümü Çıkardı

-
358
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Nihayet Mi Max İçin Android 7.0 Sürümü Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İşletim sistemi konusunda her zaman yavaş kalan firma Xiaomi 7.0’ı da geç aldı.

Bu güncelleme için tam bir yıl bekleyen Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, nihayet Mi Max'in Android 7.0 Nougat'ının global bir tanıtımını duyurdu ve güncelleme yapısı MIUI 8.5.1.0’ı almaya başladı.

Güncelleme, daha iyi ve daha verimli CPU kaynak tahsisi, arama sonuçlarında ortak ayarlar için yeni geçişler ve kilit ekranında bildirim içeriğini gizleyebilecek yeni bir seçenek içeren yeni değişikliklere neden olmaktadır. Bu son sürüm birçok firma için Android’in varsayılan bir özelliğidir diyebiliriz ancak Xiaomi ağır işletim sistemi değiştirme eğilimine sahip bir firmadır. Bu yüzden orada memnuniyet duyan müşteriler de oluyor şikayetçi olanlar da.

Mayıs güvenlik düzeltme ekini de yeni güncelleştirme ile satın alıyor ve ayrıca performansı en iyi duruma getirmek için güncelleştirme de olacak. Ancak, güncelleme yalnızca 3GB RAM sürümüne sahip kullanıcılar tarafından kullanılabilir, bu nedenle Mi Max Prime sahipleri şu anda herhangi bir güncelleme almayacaklar.

Xiaomi Mi Max, bir 'Max' akıllı telefonundan ve daha fazlasından beklenecek her şeyde paket içerisindedir kuşkusuz. Daha çok boyutları ve 6.4 inç büyüklüğündeki Full HD IPS LCD ekranı dikkat çeken cihazda son sürüm Android olması daha da güçlü hale kavuşturacak. İçinde 1,4 GHz hızında Qualcomm Snapdragon 650 bulunan cihazda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı da bulunmaktadır.

kaynak(tech.firstpost.com)

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık