OFPOF

Xiaomi, MIUI 10'u Duyurdu

-
4.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi, MIUI 10'u Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi, yapay zeka yetenekleriyle gelmesi beklenen işletim sistemi MIUI 10'u duyurdu.

Xiaomi, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarları için google'ın Android işletim sistemini temel alan kişisel yazılımı MIUI 10'u duyurdu. MIUI 10’un 23 Ocak'ta şirketin başkan yardımcısı Hong Feng tarafından başlatılacağı açıklandı.

Akıllı telefonlar ve aksesuarlar ile birlikte son yıllarda pek fazla adından söz ettirmeyi başaran şirket yeni işletim sistemi hakkında henüz hiçbir şey açıklamadı ancak yapay zeka yetenekleriyle gelmesi bekleniyor. Xiaomi, bazı seçkin Xiaomi aygıtları için MIUI 9.2 için küresel güncellemeyi uygulamaya başladı.

MIUI 9.2 güncellemesini alması beklenen akıllı telefonların; Xiaomi Redmi Not 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi Not 5A Prime / Redmi Y1, Xiaomi Mi MIX 2, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 4 Prime, Mi 3, Mi 4 ve Mi Not olduğu açıklığa kavuşturuldu.

Şirket geçtiğimiz günlerde 40 cihaz için de MIUI V9 yazılım güncellemesi duyurmuştu. Bu güncellemede MIUI özellikleri arasında yeniden düzenlenmiş bildirim ekranı, yeni resim düzenleyici, 2 kat daha hızlı uygulama yükleme süresi, yeni Mi video uygulaması, bölünmüş ekran ve daha fazlası yer alıyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık