OFPOF

Xiaomi Mi MIX 3'e Ait Olduğu İddia Edilen Arka Panel Ortaya Çıktı

-
281
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Mi MIX 3'e Ait Olduğu İddia Edilen Arka Panel Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli teknoloji devinin Xiaomi Mi MIX 3 telefonuna ait olduğu iddia edilen arka panel, iPhone X'dekine benzeyen çift kamera kurulumunu gösteriyor.

Söylentiler bu sefer Xiaomi'nin 2018 yılında gelecek akıllı telefonları üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Yakın zamanda gelen bir haberde Xiaomi'nin Mart 2018'de aynı anda Mi 7 ve Mi 7 Plus'ı başlatabileceği bildirilmişti. Şimdi ise Mi MIX 3'ün arka paneline ait olduğu iddia edilen bir resim Çin'in mikroblog sitesi Weibo'da ortaya çıktı.

Ancak arka panelin şirketin gelecek yılki amiral gemisi Mi MIX 3'e ait olup olmadığını doğrulamak şimdilik mümkün değil. Yine de bu görüntünün iddia edilen arka telefona ait olabileceğini gösteren tek şey ise arkada yer alan "Mi MIX DESIGNED BY XIAOMI" yazısı.

Akıllı telefona ait arka kapak, Apple'ın iPhone X telefonu ile oldukça benzerlik gösteriyor. Aynı Apple'ın son akıllı telefonunda olduğu gibi dikey konumlandırılmış çift kamera bölümü görülüyor.

Şirket, Mi MIX 2'yi yeni başlattığı için Mi MIX 3'ün tasarımı ve özellikleri hakkında konuşmak için henüz erken. Orijinal Mi MIX konsept telefonu ve Mi MIX 2'nin tam ekran tasarımının gelmesinden bu yana, Xiaomi'nin Mi MIX 3'te aynı tasarımı kullanacağı söyleniyor. Önceki ay ortaya çıkan ve Mi MIX 3'ün prototiplerine ait olduğu iddia edilen birkaç fotoğraf, cihazın yüzde yüze yakın ekran-gövde oranı ile geleceğini ortaya koymuştu.

Xiaomi Mi MIX 3'e Ait Olduğu İddia Edilen Arka Panel Ortaya Çıktı-c56r8adkzv

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık