OFPOF

Xiaomi Mi A1 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

-
272
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Mi A1 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kıyaslama web sitesi Geekbench’de görülen A1 için bazı detaylar gözler önünde olsa da bu Mi 5X’in kod adı da olabilir.

Yakında çıkacak yeni bir Xiaomi akıllı telefon olan Xiaomi Mi A1, kıyaslama web sitesi Geekbench’de ilk defa bu kadar ayrıntılı bir şekilde yer aldı.

Web sitedeki listeye göre, henüz resmi olarak yayınlanmayan akıllı telefonun, 2.0 GHz hızında çalışan bir oktak çekirdekli Qualcomm Snapdragon 625 ile piyasadaki yerini alacağı belirtiliyor. Akıllı telefon Android Nougat 7.1.2 ile birlikte gelecek olması da kullanıcıları yüksek performans sunabileceğini gözler önüne seriyor.

Geekbench listesinde ve 'A1' ismi dışında akıllı telefon hakkında pek fazla şey bilmiyoruz. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre, akıllı telefonun yakında piyasaya çıkması beklenen Xiaomi'nin yaklaşmakta olan Android One tabanlı cihaz olması muhtemel. Kod adındaki 'A1', Android Bir (1) anlamına gelebileceği şekilde tahmin ile eşleşir.

Burada dikkat edilmesi gereken husus, eğer bu gerçekten Android One aygıtıysa Xiaomi'nin Android stok sürümünü çalıştıran ilk akıllı telefonunu görebiliriz.

GizmoChina'ya göre Mi A1, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi 5X olabilir; çünkü tek çekirdekli karşılaştırmada 852 ve çok çekirdekli karşılaştırmalarda 3838'in karşılaştırmalı değerlendirme sonuçları, Xiaomi Mi 5X cihazlarının diğer iddia edilen sonuçlarından farklı değil.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık