OFPOF

Xiaomi Mi 6'nın Nisan Ayında Çıkacağı CEO Tarafından Doğrulandı

-
302
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Mi 6'nın Nisan Ayında Çıkacağı CEO Tarafından Doğrulandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi CEO'su Lei Jun, şirketin yeni akıllı telefonu Mi 6'nın önümüzdeki ay başlatılacağını şirketin yaptığı canlı yayında duyurdu.

Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin CEO'su Lei Jun, yeni telefonun Nisan ayında çıkacağını duyurdu. Bu, amiral gemisi akıllı telefonun 11 Nisan'da piyasaya sürüleceği yönünde daha önceden gelen söylentilere de uyuyor. Ayrıca, telefonun Mayıs ayında yapılan bir duyuru ile çıkacağı iddialarını da boşa çıkarıyor. Telefonun çıkış tarihinin teyit edilmesinin yanında CEO gelecek amiral gemisi akıllı telefon ile ilgili herhangi bir bilgiyi açıklamadı.

Bununla birlikte, önceki söylentiler Mi 6 ve Mi 6 Plus'ın piyasaya sürülmesinde çeşitli ipuçları verirken, resmi bir doğrulama henüz bulunmuyor.

Daha önceki raporlara göre, Xiaomi Mi 6 üç farklı türevle başlatılabilir. Bunlardan birinin Snapdragon 821 SoC işlemci kullanması muhtemel. Ayrıca, Mi 6'nın üst düzey bir varyantının en yeni Snapdragon 835 SoC işlemciyi içerdiği söyleniyor. Cihazın, ekranın altına gömülü bir parmak izi sensörü ile geleceğine inanılıyor.

Söylentiler, bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlardan biri olan Xiaomi Mi 6 çok fazla bilgiyi içeriyor. Cihazın ilk başta Şubat ayında geleceği yönünde söylentiler vardı ancak daha sonra Nisan ayı denildi. Akıllı telefonun açılışı için sadece birkaç gün kaldığı düşünülürse telefonla ilgili söylentilerin daha da artması bekleniyor ve önümüzdeki günlerde bu telefonla ilgili daha fazla bilgi gelecektir.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık