OFPOF

Xiaomi, Mi 6 ile Birlikte Yeni Ürünler de Tanıtabilir

-
377
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi, Mi 6 ile Birlikte Yeni Ürünler de Tanıtabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin yeni amiral gemisi modelleri ile birlikte aksesuarlar da tanıtacağı söyleniyor.

Şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonları Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Plus bu hafta Pekin'de piyasaya sunulacak. Tüm Xiaomi hayranları, bu bütçeye uygun telefonun üst düzey özelliklere sahip olmalarından dolayı heyecanlı.

Yayınlanma tarihine kadar bu iki telefonun özelliklerine ve tasarımlarına ilişkin çok sayıda söylenti ve sızdırma ile karşılaşıldı. Teyit edilmemesine rağmen, lansmanının öncesinde telefonun nihai tasarımı görselleştirildi. Şirket tarafından piyasaya sürülecek amiral gemisinin tanıtımları da tahminlere uygun bir şekilde sonuç çıkardı. Şimdi ise bu telefonların çıkışını dört gözle bekleyenler için ilginç bir haber daha geldi.

Ancak bu haber Mi 6 ile ilgili değil, onun yerine aynı gün şirketin sunmayı planladığı diğer yeni ürünlerle ilgili. Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla birlikte bazı yeni cihazları da duyurmayı hedefliyor.

Kısa bir süre önce şirketin Mijia alt markası resmi Weibo sayfasında şirketin duyuru etkinliğinde şirketin ilan edebileceği cihazların listesini meraklılara sordukları bir anket yayınladı. Bu sayfadaki ankete göre birçok insan şirketin yeni bir Mi TV, yeni Mi kulaklıklar, yeni Mi hoparlörlerinin gelmesini bekliyor.

Henüz bu aksesuarların çıkıp çıkmayacağı ile ilgili bir doğrulama gelmedi, o yüzden herhangi bir doğrulama yapılana kadar veya cihazlar duyurulana kadar beklemek gerekiyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık