OFPOF

Xiaomi Hindistan'da İlk Mi Home Store'u Açıyor

-
334
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Hindistan'da İlk Mi Home Store'u Açıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xiaomi'nin Mi Home Store isimli mağazasını Xiaomi Hindistan grup başkan vekili ve genel müdürü Manu Jain açacak.

Üç yıl önce akıllı telefon pazarına girdikten sonra Xiaomi, Hindistan'daki popüler akıllı telefon markalardan biri haline gelmeyi başardı. Şirket, bütçeye uygun akıllı telefonları ve en üst düzey özellikleri sunarken, piyasadaki birçok tüketicinin dikkatini de çekti.

Xiaomi, bu büyük başarıyı kutlamak ve çevrimdışında da varlığını artırmak için şimdi Hindistan'daki ilk Mi Home mağazasını açıyor. Şirket, 11 Mayıs'ta Bengaluru'da düzenlenecek bir etkinlik için basın davetlerini gönderdi. Mağazanın açılışı için Grup Başkan Vekili ve Xiaomi Hindistan Genel Müdürü orada yer alacak.

Temel olarak, mağaza ülkede ilk olacak ve şirket, akıllı telefonlar, taşınabilir bataryalar, kulaklıklar, fitness bantları, hava temizleyicileri ve daha fazlasını satabilmek için perakende alanını kullanıyor olacak. Bununla birlikte, şirketin ürünleri hemen satıp satmayacakları ya da şirketin mağazayı bir mağaza olarak kullanıp kullanmayacakları, kullanıcıların mağazaya gidip belirli ürünleri denemek için kullanabilecekleri anlamına gelmiyor.

İlginçtir ki, Hindistan'daki ilk Mi Home mağazası olacak olan Xiaomi'nin Çin'de 80'den fazla Mi Home mağazası bulunuyor ve şirket bu yıl sonuna kadar 200 mağaza daha kurmayı planlıyor. Ayrıca Xiaomi zaten Mi Home mağazalarını Singapur, Hong Kong ve Tayvan gibi birçok başka ülkede açtı.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık