OFPOF

Vivo, Xiaomi Firmasına Dişli Bir Rakip Olarak Gelişiyor

-
35
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vivo, Xiaomi Firmasına Dişli Bir Rakip Olarak Gelişiyor
205 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Son zamanlarda pek popüler olan Vivo akıllı telefonlar özellikleri tasarımları ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Vivo gerçekten de bugünlerde bayağı bir popülerlik kazanmaya başladı ve daha da dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Xiaomi'yi kendi pazarında ve uzun süreli bir popülerlik konumundan indirmeye çalışan Vivo, düşük bütçeye uygun akıllı telefonlar piyasasında güçlü bir rakip olacağı görülmeye başlandı ve şu aralar Hindistan'da ilginç orta sınıf cihazları tanıtmaya başladı.

Yine uygun fiyata satışa sunulacak ve birçok özelliği barındıracak Vivo V5 Plus akıllı cihaz en uygun fiyata en iyi selfie çekilebilecek telefon olarak lanse edilmeye başlandı. Arka kamera performansı bu kadar iyi olmasa da sahip olduğu özellikler ve ön kamera ile zaten uygun fiyata akıllı telefon arayanların gönlünde taht kurdu.

Vivo V5, V5 serisinde Hindistan'da piyasaya çıkarılan ilk akıllı telefon olduğundan, Plus modelinin tasarım özelliklerinin çoğuna benzer olması kaçınılmaz bir sonuçtu. Garip bir şekilde, tasarım aynı zamanda Apple'ın iPhone 7 modellerine benziyor ve arkasındaki anten boşlukları üst ve alt kenarlara doğru geriliyor. Pervazların kalitesi ve akıllı telefonun genel görünümü kesinlikle övgüye değer. Hindistan'daki Vivo'dan ilk premium görünümlü cihaz olmalı ve kalitesi yalnızca aynı fiyat aralığına düşen OnePlus 3 / 3T ile karşılaştırılabilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.