OFPOF

Verizon HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı

-
303
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Verizon HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC 10'un Verizon Wireless sahipleri, şirketin şimdi cihaz için Android 7.0 Nougat güncellemesini duyurması üzerine telefonlarını güncelleyebilirler.

Android Nougat güncellemesi, Verizon Wireless HTC 10 akıllı telefonlarına geniş bir yelpazede yeni özellikler getiriyor. Android Nougat güncellemesi, HTC'nin Sense UI'sunun güncellenmiş bir sürümüyle birlikte birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor. Nougat güncellemesiyle birlikte gelen başlıca yeni özelliklerden bazıları, geliştirilmiş çoklu görev özelliği, veri tasarrufu, daha kolay ayarlar uygulamasında gezinti, daha hızlı çoklu görev, bildirimlerin doğrudan yanıtlanması, daha uzun pil ömrü için geliştirilmiş Doze modu, bölünmüş ekran görünümü ve yeni emojiler.

Güncelleme yeni başlatıldığı için bugün tüm Verizon HTC 10 cihazlara güncellemenin gelmesi beklenmiyor. Güncellemenin tüm cihazlar için yayılması büyük olasılıkla birkaç gün sürecektir. Güncelleme geldiği zaman akıllı telefon sahipleri cihazlarına Android Nougat OTA güncellemesini indirip yüklemelerini isteyen bir indirme bildirimi açılır penceresi alacaklar.

Alternatif olarak ise Ayarlar> Sistem Güncellemesi > Yeni Sistem Güncellemesini Kontrol Et seçeneğine gidilerek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilecek ve indirebilecekler. OTA güncellemesinin HTC 10 cihazlara yüklenmesi için ekrandaki talimatları izlemek gerekecek. Ancak, güncellemeyi indirmeden önce cihazların bir Wi-Fi şebekesine bağlı tutulması tavsiye ediliyor. Yeterli veri kaldıysa, Verizon ağı üzerinden de indirilebilir, ancak yüksek boyutta bir güncelleme olduğunu akılda tutmak gerekiyor. Bir diğer önemli nokta ise OTA güncellemesinin yalnızca cihazların pili yeterince şarj olduğunda yüklenmesi gerekiyor. Güncellemeyi yüklemeden önce Verizon bataryayı tamamen şarj etmeyi önerirken, güncellemeyi yüklemeye başlamadan önce cihazın en az %60 oranında pil şarjı kalması tavsiye ediliyor. HTC 10 bataryası güçsüzse, güncellemeyi yüklemeden önce pilin şarj olmasını beklemeleri kullanıcılara söyleniyor.

Kaynak: Android.gs


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık