OFPOF

Sony Xperia XZ1 Bugün Hindistan'da Piyasaya Çıkıyor

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sony Xperia XZ1 Bugün Hindistan'da Piyasaya Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sony Oreo ve 19 MP kameralı yeni amiral gemisi Sony Xperia XZ1’i kullanıcıları ile ilk defa buluşturacak.

Sony Mobile India bugün amiral gemisini, Xperia XZ1 akıllı telefonunu Hindistan'da başlatacak. Etkinlik bugün saat 11: 30'da başlayacak ve Sony, tanıtılacak cihazın XZ1 olduğunu açıkça göstermezken bazı ipuçları bıraktı.

Sony daha önce, 25 Eylül'de açılış olayı için medya davetlerini paylaştı ve bu da Xperia XZ1 amiral gemisinin bitlerini ortaya çıkarıyordu. Küçük kardeşi Xperia XZ1 Compact ile birlikte telefon bu ayın başlarında IFA Berlin'de açıldı ve cihazın Android Oreo ile geleceği konusunda kullanıcılara söz verdi.

Android Oreo ile birlikte ilk akıllı telefon olmakla birlikte, Sony amiral gemisinin önyüklemesi için rekabetçi bir donanım sayfası var. XZ1, 5.2-inç Triluminous bir Full HD ekran ve tepesinde bir Gorilla Glass 5 tabakası var. Aşağıda 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanlarıyla eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti bulunuyor.

Sony, kamera kurulumu için olduğu gibi, arkadan bakan çift kameralı kameraların hızla değişen akıllı telefon trendinden uzak durmaya karar verdi. Sony, 1 / 2.3-inç Exmor RS mobil bellekli istif sensörüne sahip 19 MP bir Motion Eye birincil kamera içeren tek bir lens sistemi ile sıkıştı. Ön tarafta, daha büyük bir 13 MP sensörü var. Cihaz aynı zamanda amiral gemisi akıllı telefonlarda bulunan normal bağlantı seçenekleri yığını ile birlikte geliyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık