OFPOF

Sony, UBP-X700 4K HDR Blu-ray Oynatıcıyı Piyasaya Sürüyor

-
572
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sony, UBP-X700 4K HDR Blu-ray Oynatıcıyı Piyasaya Sürüyor
0 izlenme
Ofpofer
-

Oynatıcı dünyasında bir dev olan Sony, yeni 4K cihazını piyasa sürüyor. UBP-X700 HDR olarak satılacak cihazın teknik detayları yazıda...

Sony UBP-X700, 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı, ürün yazılımı güncellemesi ile cihaza eklenecek HDR10 ve Dolby Vision özelliklerini destekliyor. HDR 10 sayesinde Blu-ray oynatıcı, son derece kaliteli ince ayarları sayesinde renk geçişlerlerindeki ustalığıyla kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.

Sony, URP-X700 4K HDR Blu-ray Oynatıcıyı, taşınabilir şekilde sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunmak için HDR10 ve Dolby Vision desteği ile piyasaya sürdü. UBP-X700,DVD ve CD'lerden ses ve video oynatabilir durumda ve güncel fiyatı 400 Dolar civarlarında.

Sony UBP-X700, iddialara göre 4K işleme kalitesi sayesinde, 8 milyondan fazla pikselin gösterilebilmesi ve Full HD'den dört kat daha zengin bir resim kalitesi sunarak sinematik bir deneyimi sağlayacak. Böylece oynatıcı sektöründe pek güçlü rakipleri olmayan Sony, zirvedeki yerini koruyacak gibi.

4K Ultra HD çözünürlüğü ile Netflix, Amazon Prime Video ve Youtube gibi akış servislerine uyum sağlama özelliğine sahip olacak cihaz birden fazla işlevi ile fiyatının hakkını verir nitelikte. Cihaz ayrıca MP4, DSD, FLAC ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli video formatları ile uyumluluk sağlar durumda. Filmleri ve TV şovlarını 4K çözünürlükte yükseltmeye ek olarak, daha net gerçek zamanlı içerik geçişi sunan gelişmiş netlik, 60 fps'lik yüksek hareketli kare hızı deneyimini de kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Kaynak: themobileindian.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık