OFPOF

Sony, Oled Ekranlı Akıllı Telefon Üretmek İçin Çalışıyor

-
2.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sony, Oled Ekranlı Akıllı Telefon Üretmek İçin Çalışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sony, mobil ekranlarda, özellikle OLED ekranlarda deneyim sahibi bir ekran mühendisi arıyor.

Sony, üst düzey ve premium segmentteki akıllı telefon üreticilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Apple ve LG'nin OLED ekranlı akıllı telefonlar geliştirdiklerini göz önüne alındığında, Sony de piyasadaki diğer ürünlerle rekabet edebilecek böyle bir cihaz çıkartmak istiyor olabilir. Daha önceki raporlarda da Sony'nin bir OLED ekranlı akıllı telefon üzerinde çalıştığı ve bu cihazın bu yılın başlarında piyasaya sürülebileceği söyleniyordu.

Sony'nin OLED ekranlı telefonuyla ilgili söylentiler çıkmış olsa da, aynı konuda somut bir kanıt bulunmuyordu. Çinli bir yayın olan ITHome'un son sızıntısında ise yeni bir kanıt ortaya çıkmış gibi görünüyor. Raporda Sony'nin bir ekran mühendisi aradığı ve işe alım ilanının şirketin OLED ekranlı bir akıllı telefon hazırladığının kanıtı olduğu söyleniyor.

Raporda, Sony tarafından "Sürücü ekranı / OLED'in cep telefonu ürünlerine entegrasyonu (tasarım / doğrulama / üretim)" başlığı ile belirtilen iş tanımlarından birine değiniliyor. Aynı konuda bilgi veren bir diğer ipucu da fonksiyonel yetkinliklerin listesi. Listedeki ikinci ilanda ise cep telefonu ürünlerinde deneyime sahip bir adayın olması ve OLED ekran deneyiminin gerekli olduğu belirtiliyor.

Sony, Oled Ekranlı Akıllı Telefon Üretmek İçin Çalışıyor-k9baq1zv34

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık