OFPOF

Snapdragon 835 ve Çift Kameralı Nokia 9'un Fotoğrafları Sızdırıldı

-
385
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Snapdragon 835 ve Çift Kameralı Nokia 9'un Fotoğrafları Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia, premium segmentte rekabet etmek için amiral gemisi Nokia 9 akıllı telefonu ile karşımıza çıkabilir.

Nokia, bu yıl Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 akıllı telefonlarının yanı sıra yenilenen Nokia 3310'u piyasaya sürerek büyük bir dönüş yapmayı başardı. Üç akıllı telefon oldukça merak uyandırırken, Nokia hala piyasalarda amiral gemisi telefonlarla premium segmentte rekabet edecek güçlü bir oyuncu bulamıyor. Piyasadaki üst seviye amiral gemisi telefonlarıyla başa çıkabilmek için Nokia şimdi Nokia 9 üzerinde çalışıyor.

Görüntülere göre Nokia 9 akıllı telefon, arkada dikey bir çift kamera kurulumu ile gelecek gibi görünüyor. Kameralar aynı zamanda lazer otofokus ve tek bir LED flaşla birlikte geliyor. Sızdırılan resimlerden birisi aynı zamanda telefonun kullanıcı arayüzünü de gösteriyor. Kullanıcı Arayüzü, Pixel telefonlar ile oldukça benzer görünüyor. Telefonun tuşlarında Nokia'nın klasik renkleri ile uyuşan açık mavi renk teması bulunuyor.

Telefon, bir USB Tip-C bağlantısı ve bir kulaklık girişi özellikli olacak. Üstelik sızıntılardaki ayrıntılar Nokia 9'un 1440x2560p çözünürlük ve 557 ppi ekran piksel yoğunluğu sunacak 5.3 inç ekranla çıkacağını gösteriyor. Sızdırılan detaylar, telefonun kullanıcılara en son Qualcomm işlemcisi Snapdragon 835 SoC yonga setini sunacağını gösteriyor.

Nokia 9, Android 7.1.1 Nougat OS üzerinde çalışacak ve microSD kartlarıyla genişletilebilir 64 GB'lık bir depolama alanıyla birlikte 4 GB RAM sunacak. Nokia 9'un çift kameralarından her biri 13MP çözünürlük sunacak.

Kaynak: newsient.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık