OFPOF

Sızdırılan Görüntüler Meizu MX7 ve Meizu Pro 7 Tasarımlarını Ortaya Çıkarıyor

-
405
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sızdırılan Görüntüler Meizu MX7 ve Meizu Pro 7 Tasarımlarını Ortaya Çıkarıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Meizu'nun önümüzdeki günlerde çıkacak akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen resimler sızdırıldı.

Son zamanlarda, yaklaşmakta olan akıllı Meizu MX7 ve Meizu Pro 7'yi çevreleyen çok sayıda söylenti bulunuyor. Şimdi, bu iki cihazın olduğu söylenen yeni bir Dizi görüntü çevrimiçi olarak göründü. Meizu MX7'nin etkileyici bazı özelliklere sahip bir orta sınıf telefon olması bekleniyor. Öte yandan, Meizu Pro 7 şirketin bir sonraki amiral gemisi olacak.

Görünüşünden ötürü, Meizu MX7 olduğu iddia edilen telefonun tasarımı aynı şirketteki diğer akıllı telefonlardan bazılarına benziyor. Bununla birlikte, MX7 arkada çift kamera taşıyor. Kameralar dikey konumda yer alııyor ve altında bir LED flash bulunuyor. Arka tarafta şirketin markası da görülüyor. Ön tarafta, cihazın Meizu'nun mBack tuşu gibi görünen fiziksel bir Home tuşu bulunuyor.

Meizu Pro 7 modeline ait olduğu iddia edilen görüntülere bakılacak olursa, Meizu geçerli trend doğrultusunda akıllı telefon ekranın çevresinde gerçekten ince çerçeveler var gibi görünüyor. Genellikle Meizu telefonları diğer telefonlara kıyasla biraz daha kalın çerçevelerle birlikte geliyordu. Ancak bu telefonda böyle bir durum söz konusu olmayacak gibi görünüyor. Cihazın ekranı da köşelerde yuvarlak hatlara sahip olacak. Cihazda mBack tuşu mevcut ve sağ tarafta güç düğmesi ve ses tuşları bulunuyor.

Sızdırılan Görüntüler Meizu MX7 ve Meizu Pro 7 Tasarımlarını Ortaya Çıkarıyor-vh5wljighi

Sızdırılan Görüntüler Meizu MX7 ve Meizu Pro 7 Tasarımlarını Ortaya Çıkarıyor-91cf4lb5me

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık