OFPOF

Sivrisinek Kovucu Dünyanın İlk Akıllı Telefonu Lg K7i ile Tanışın

-
277
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sivrisinek Kovucu Dünyanın İlk Akıllı Telefonu Lg K7i ile Tanışın
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google'daki bilgilere göre bir hayvanın ya da bitki üzerindeki herhangi bir canlının en çok ölümüne neden olduğu canlı Sivrisinektir...

İnsanlara en çok zarar veren canlılardan biri olan sivrisinekler, dünya sağlık Örgütü (WHO) raporlarına göre yılda 725 binden fazla insan ölümüne neden oluyor. Bu sayı, insanlardan kaynaklanan ölümlerin neredeyse iki katı olarak belirtiliyor.

Piyasadaki bir çok sivrisinek kovucunun ise baş ağrısı, öksürük, boğaz ağrısı, bulantı ve baş dönmesine neden olduğu söyleniyor. Dahası, bu tür kovucu maddeler tarafından salınan kimyasallara uzun süreli maruz kalınca alerji, astım ve solunum rahatsızlığı gibi yan etkiler de görülebiliyor. Tüm bu sorunlara ise LG dur deme kararı aldı. LG'ye göre sivrisinek kaynaklı ölümlere güvenli bir çözüm Ses Dalgası Teknolojisi olabilir.

Elektronik cihazlar tarafından üretilen ultrasonik frekanslar, sivrisinek gücünü etkisiz hale getirebilir. Bu bilgiye odaklanan LG, çalışmalarında başarıya ulaştı ve dünyanın ilk Mosquito Away teknolojisine sahip telefonu olan LG K7i'yi tanıttı.

LG K7i, bu ilginç özelliği ile gerçekten benzersiz bir ürün olarak görülüyor. İçerdiği teknoloji ile tüketicilerin sağlığını garantilemeye çalışan sağlık dostu bir akıllı telefon olarak da tanımlanabilir. LG K7i bu özelliği ile, Uluslararası Biyoteknoloji ve Toksikoloji Enstitüsü (IIBAT) tarafından da sertifikalandırılmıştır. Lansmanla birlikte şirket, Mosquito Away teknolojisini insanların günlük hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmesini sağlayacak yeni bir teknoloji ürettiği için gurur duyuyor.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık