OFPOF

Samsung Yenilenmiş Note 7'leri Piyasaya Sürüyor

-
339
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Yenilenmiş Note 7'leri Piyasaya Sürüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung, 7 Temmuz'dan itibaren Güney Kore'de yenilenmiş Note 7 satmaya başlayacağını duyurdu.

Samsung 7 Temmuz'dan itibaren Güney Kore'de yenilenmiş Note 7 satmaya başlayacak.

Samsung Electronics Co Ltd Pazar günü yaptığı açıklamada, bazı telefonların geçen yıl yanmalarına ve patlamalarına sebep olan pillerden farklı olarak 7 Temmuz'da Güney Kore'de geri çağrılan Galaxy Note 7 akıllı telefonun yenilenmiş bir versiyonunu satmaya başlayacağını söyledi.

Samsung, yaptığı açıklamada, kendi ülkesinde Galaxy Note 7 Fan Edition olarak adlandırılan ve 699.600 won (611 $) fiyatla 400.000 telefon sunacağını söyledi.

Bu fiyatlar Note 7'nin orijinal çıkış fiyatından yaklaşık % 30 daha düşük bir fiyatla ev sahipliği yapacak. Cihazlar, geri çağrılan, mühürlenmemiş Note 7 ahizeler ve kullanılmayan Note 7 parçaları yeniden kullanılarak yapılacaktır.

Yenilenmiş cihazlar için olan piller, orijinal Note 7'lerin pillerinden daha düşük kapasiteye sahip olacak, ancak hatırladıktan sonra uygulanan yeni güvenlik önlemlerini geçtiğini belirtti.

Hacimsel olarak dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi, iki farklı tedarikçiden gelen yangına eğilimli pillerden dolayı, Note 7'nin satışından yaklaşık 2 ay sonra Ekim'de satışlarını durdurmak zorunda kalmıştı.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık