OFPOF

Samsung, Yeni Samsung Gear 360 Manager Uygulamasını Yayınladı

-
340
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung, Yeni Samsung Gear 360 Manager Uygulamasını Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung, yeni 360 derece kamerası için bir uygulama yayınladı, ancak uygulama sadece belli telefonlar ile uyumlu.

Mart ayı Samsung için gerçekten çok etkin bir ay oldu. Koreli elektronik devi sadece Galaxy S8 ve S8 Plus akıllı telefonlarını tanıtmakla kalmadı, aynı zamanda Gear 360 kamera modelinde de yeni bir model tanıttı.

Şimdi Samsung, Gear 360 (2017) için yeni bir akıllı telefon uygulaması başlattı. Samsung Gear 360 Manager uygulaması google Play Store'dan yüklenebilir, ancak şu an itibariyle uygulama sadece Galaxy S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge+, S6 ve S6 Edge cihazlarıyla sınırlı. Bu yeni uygulamanın, kullanıcıların yüksek kaliteli 360 derecelik videoları ve fotoğrafları daha kolay oluşturmasına, görüntülemesine ve paylaşmasına izin verdiği söyleniyor.

Samsung Gear 360 Manager uygulamasının özellikleri Google Play üzerinde listeleniyor. Gear 360 kamera ile çekim yapma ve daha sonra kaydı önizlemesini görmeye de izin veriyor. GPS verilerinin yanı sıra ayrıca ayarları ve senkronizasyon tarihini zamanla da değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, Gear VR'de yaşanabilecek kendi sanal gerçeklik içeriğinizi bile oluşturmanız mümkün oluyor.

Gear 360 (2017), geçen ay piyasaya sunulduktan sonra karışık geri bildirimler aldı. İlk modele kıyasla pek çok gelişme kaydederken, bazı kullanıcılar tatmin olmamıştı. 130 gram ağırlığında olan kamera, iki balık gözü lensi ile 360 derecelik video çekebiliyor.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık