OFPOF

Samsung Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Akıllı Telefonunu Gösterdi

-
429
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Akıllı Telefonunu Gösterdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung, Twitter'da yeni Exynos işlemcisini tanıtırken 'yanlışlıkla' Galaxy Note 8'i ortaya çıkardı.

Samsung'un, en büyük rakibi olan Apple'a karşı koymak için Eylül ayında bir sonraki amiral gemisi olan Galaxy Note 8 cihazını başlatacağı söylentileri yayınlandıktan kısa bir süre sonra, Güney Koreli teknoloji devi cihazın Twitter'da kazara ortaya çıkmasına neden oldu.

Bir tweet'te Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlarda kullanılan yaygın olarak Exynos 9 olarak da bilinen yeni Exynos 8895 işlemcisini gösterdi. "Ne istiyorsan onu yap. Exynos işleri halledecek. Exynos 8895 hakkında daha fazla bilgi edinin," yazan Samsung, mesajla birlikte cihazın görüntüsünü de tweet attı. Ancak promosyonda kullanılan akıllı telefon Galaxy S8 veya Galaxy S8+ değildi.

Fotoğrafta kullanılan akıllı telefonun Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'dan daha küçük çerçeveleri olan bir Infinity Display ekranı var. Bu, Galaxy Note 8'in 6.2 inç ekrana, çift kameralara, 3.300 mAh pil, Exynos 8895 veya Qualcomm Snapdragon 835 yonga setine ve 6 GB RAM'e sahip olacağı bildirildiğinde Haziran ayında sızdırılan görüntülerle hemen hemen aynı.

Ayrıca bu yaklaşan amiral gemisinin şimdiye kadar 900 dolarlık bir fiyat etiketi ile en prestijli olacağı söyleniyor. Bir sonraki iPhone telefonun da, 1.000 dolar maliyet fiyatıyla şimdiye kadarki en pahalı Apple cihazı olarak söyleniyor ve cihaz Eylül ayında piyasaya sunulacak.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık