OFPOF

Samsung'un 'Always On Display' Özelliği Şimdi Güncellenebilir

-
333
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung'un 'Always On Display' Özelliği Şimdi Güncellenebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung, son yılın amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 Edge'de 'Always On Display' özelliğini tanıttı.

'Always On Display' özelliği bildirimlerinizi, tarih, saat ve pil yüzdesini görmenizi sağlar. Samsung, Galaxy S8 ve S8+'da da 'Always On Display' ile birlikte geliyor.

Şimdi, Samsung, 'Always On Display' özelliğini google Play Store'a taşıdı. Yani, şirket 'Always On Display' için daha kolay yeni güncellemeler gönderebilecek. Bu özelliği Samsung cihazlarına taşıyanlar hava tahmini (OTA) güncellemesi yapmak zorunda kalmayacak. Böylelikle Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sahipleri Play Store'daki 'Always On Display' için bir güncelleme görecekler.

Bu güncelleme, gelecekteki güncellemeler için Google Play Store'a taşımanın yanısıra pek fazla bir şey yapmıyor. Bununla birlikte, 'Always On Display'deki tüm işlevler aynı kalır. Kullanıcılar, saatin görünümünü değiştirmek, widget eklemek gibi şeyler yapabilecekler. Samsung, değişiklik arşivinde, kullanıcıların her zaman ekranda görünmesini önermekte. Maalesef pek çok 1 yıldızlı rating mevcut çünkü bazı kullanıcılar Play Store'da bu özelliğin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyor. Bununla birlikte, ortalama oy oranı yaklaşık 4.7 yıldız, ki bu oldukça etkileyici. 'Always On Display' özelliğine sahip bir Samsung cihazına sahipseniz, 'Always On Display' Ekranı'nı Google Play Store'a giderek yükleyebilirsiniz.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık