OFPOF

Samsung Şirketi, Paytm Mall ile Ortaklık Kurdu

-
246
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Şirketi, Paytm Mall ile Ortaklık Kurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung Note 8, Galaxy S8 ve S8 Plus ürünülerinin satışları için Paytm Mall ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Samsung, Noel Karnavalı satışının bir parçası olarak nakit ödemelerde indirimler sunmak için Paytm Alışveriş Merkezi ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Paytm Mall ile yapılan anlaşma gereğince sadece Hindistan bölgesinde Samsung marka akıllı cihazların 125 Dolar'a kadar indirimlere sahip olacağı iddia edildi.

İndirimlerin ise Galaxy Note 8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S8, Galaxy C9 Pro, Galaxy C7 Pro ve Galaxy J5 Prime akıllı cihazlara uygulanacağı resmi olarak Samsung’un kendi sitesinden bildirildi. Bu indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için ise Hindistan’daki kullanıcılar listeden bir ürün belirledikten sonra Paytm alışveriş merkezi QR kodunu tarayacak ve satış işlemini bu şekilde karşılayacak. Satın alma işlemi ise kart üzerinden veya nakit üzerinden değil Paytm cüzdanının üzerinden olacağı belirtiliyor.

Samsung Shop'un ayrıca, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, LED TV'ler, taşınabilir hoparlörler, kulaklıklar ve daha pek çok üründe de özel indirimler uygulayacağı belirtilen haberlerden bir. Samsung ayrıca, bir yıllık ücretsiz kaza ve sıvı koruması sağlamak için Cashify ile bir ortaklık kurduklarını da açıklamalarında ifade etti.

 

kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık