OFPOF

Samsung J3 2017, Online Satış İçin Listelendi

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung J3 2017, Online Satış İçin Listelendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Orta sınıf özelliklere sahip Samsung'un J3 2017 akıllı telefonu internet üzerinden online satış için listelendi.

Son birkaç gündür Samsung Galaxy J3 (2017) ile ilgili oldukça fazla söylenti dolaşıyor. Karşılaştırma listelerinde görünmesinin yanı sıra cihaz, WFA'dan da FCC sertifikası ve Wi-Fi sertifikası aldı. FCC listesinde Samsung SM-J330F ve SM-J330DS model numaralı Galaxy J3'ün (2017) tek ve çift SIM kartlı modellerinin sertifikalı olduğu açıklandı.

Akıllı telefonun piyasaya sürülmesinin yakın tarihte olacağı bilindiği halde cihazın kısa bir süre önce çevrimiçi olarak satışa sunulacağı bilinmiyordu. Samsung J3 (2017) 179.99 dolar fiyatla AT&T'nin internet sitesinde işlem görüyor. Neden Samsung'un lansman hakkında bir açıklama yapmadığına dair ise herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Samsung J3 (2017) daha önce çeşitli sitelerde fark edildi, bu yüzden cihazın detayları zaten biliniyordu.

akıllı telefon Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkacak. Daha önceki raporlarda belirtildiği gibi, Samsung akıllı telefonu, 1.4 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir Exynos 7570 işlemci ile donatılmış olarak gelecek. Depolama kapasitesi ile ilgili olarak ise cihazda 1.5 GB RAM ve 16 GB genişletilebilir yerel depolama alanı bulunacak.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık