OFPOF

Samsung Gear VR, Yakında Çocuk Moduna Sahip Olacak

-
263
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Gear VR, Yakında Çocuk Moduna Sahip Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung her zaman ürünlerinde bir ya da daha fazla yenilikle karşılaşmamızı sağlarken, bu sefer çocukları da ihmal etmemiş görünüyor.

Galaxy akıllı telefonlarla harika bir eğlence ve iş deneyimi sunan VR kulaklık, en üst seviye amiral gemilerinin en son aksesuarı olarak tanımlanan Gear VR'lara çocuk modu geliyor.

Gear VR, Güney Kore devi tarafından geliştirilen bu tür popüler sanal gerçeklik kulaklık setidir. Birkaç istatistiksel rapora göre, şirket bu aygıtı diğer rakiplerinden daha fazla satmayı başardı. Yeni özellikler için talep gün geçtikçe artmaya devam ettiği için şirket, tüm dünyadaki kullanıcıların ilgisini çekecek ilginç özellikler eklemeye çalışıyor.

Samsung, bu yılın başında içinde kablosuz bir denetleyiciye sahip olan en yeni bir VR cihazı geliştirmişti. Şimdi ise SamMobile tarafından belirtilen bilgilere göre, şirket bu sefer Gear VR kulaklık seti için yeni bir Çocuk Modu getirmeye yönelik çalışıyor. Çocuk Modu hakkında pek fazla bilgi henüz ortaya çıkmadı, ancak şirket çocukları çekmek için ilginç içerikler ekleyebilir ve bazı ebeveyn denetimi özelliklerini de içerebilir gibi görünüyor.

Samsung ayrıca, birkaç yıl önce de Galaxy Tab 3 Kids olarak bilinen Kids odaklı bir sekme açmıştı. Bazı eğitim uygulamaları ile çocuklara yönelik olması için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ile kullanıcılara sunulmuştu. Şirket, bu tür ürünler geliştirerek de çocuklara konsantre olmak istiyor gibi görünüyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık