OFPOF

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+, MWC 2018'de Duyurulacak

-
379
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+, MWC 2018'de Duyurulacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonlarının 27 Şubat 2018'de Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) ortaya çıkacağı bildirildi.

Geçen yıla ait olan Galaxy Note 7 fiyaskosu nedeniyle, Samsung Galaxy S8'in piyasaya sürülmesi bir ay ertelenerek bu yıla alınmıştı. Galaxy S8 ikilisini Mobile World Congress (MWC) platformunda sergilemek yerine, şirket 29 Mart'ta New York'ta düzenlediği özel bir lansman etkinliğiyle bu telefonlarını duyurdu. Güney Kore basınında paylaşılan yeni bilgiler, Galaxy S9 ve S9+'ın Şubat ayındaki MWC 2018 etkinliğinde tanıtılacağını gösteriyor. Daha net tarih veren haberlerde ise Galaxy S9 ikilisinin 27 Şubat'ta Galaxy Unpacked 2018 etkinliğinde ilan edileceği iddia ediliyor.

MWC 2018 26 Şubat'ta başlayacak ve 1 Mart'ta sona erecek. Etkinlik İspanya'nın Barcelona şehrinde yapılacak. Samsung, geçmişte Galaxy S7, Galaxy S6 ve Galaxy S5 akıllı telefonlarını tanıtmak için aynı platformu kullandı ve bu telefonları Mart ayı ortasına kadar piyasaya sürdü. Güney Koreli teknoloji devinin S9 ikilisini başlatmak için her zamanki stratejisini kullanması muhtemel görünüyor.

Önceki raporlar, Samsung'un Galaxy S9 ve S9+ modellerini Apple iPhone X ile rekabet etmek için 2018 yılı başında duyurmayı planladığını öne sürüyordu. Galaxy S8 ve Galaxy S8+; iPhone X piyasaya sunulduktan sonra bile etkileyici satış rakamlarına sahip olduğu için Güney Koreli şirketin S9 ikilisini çabucak duyurmasına gerek olmadığı düşünülüyor.

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık