OFPOF

Samsung Galaxy S8 Lansmanında Büyük Gün Bugün

-
320
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy S8 Lansmanında Büyük Gün Bugün
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Aylardır mobil telefon dünyasının ve kullanıcıların merakla beklediği Galaxy S8 bugün tanıtılacak.

Samsung'un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 (S8 Plus ile birlikte) akıllı cihazın şubat ayında Mobile World Congress'da tanıtılması öngörülüyordu. Bununla birlikte şirket, yeni akıllı telefonu başlatmak için ayrı bir lansman tanıtımı ile ev sahipliği yapma kararı aldı.

Dolayısıyla, yeni amiral gemisinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz, fakat beklemek neredeyse bitti. Artık tanıtıma saatler kaldı. Samsung yeni amiral gemisini 29 Mart 2017'de saat 8.30'da tanıtmaya başlayacak. Doğrulanmış bir canlı akış bağlantısı olmadığı halde, tüm güncellemeleri almak için ayrıntılarınızı doldurabileceğiniz bir ön kayıt sayfası da bulunmaktadır.

Tabii ki, daha kolay bir seçenek, 29 Mart (Bu gece!) Saat 18: 30'da Tech first post sitesi tarafından açılacaktır. Böylelikle hem Twitter üzerinden hem de first post bloğu üzerinden güncellemeleri ve tanıtım anılarını takip edebileceğiz.

Akıllı telefonun kendisi hakkında hemen hemen her şeyi biliyoruz diyebiliriz aslında çünkü piyasada çok fazla sızıntı yer almıştı. Samsung, cihazı S8 ve S8 Plus modelli olarak iki versiyonunu piyasaya sürecek. Her ikisinde de üstte ve altta süper ince çerçeveler bulunan kavisli çift kenarlı bir ekran bulunuyor. S8 eskisi gibi 5.8 inç ekrana sahipken, S8 plus 6.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Samsung, Qualcomm ile yeni amiral gemisi yongasetini Snapdragon 835 yapmak için çalışmış ve S8, yeni SoC ile resmen piyasaya çıkan ilk akıllı telefon olacaktır. Ayrıca, Exynos 9 donanımlı bir varyantın da duyurulacağı yönünde bir tahmin var.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık