OFPOF

Samsung Galaxy S8 İçin Tüm Sızıntılar Artık Gerçek Tasarım Hakkında İpuçları Oluşturabiliyor

-
383
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy S8 İçin Tüm Sızıntılar Artık Gerçek Tasarım Hakkında İpuçları Oluşturabiliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ekran boyutu, Snapdragon 835, 12MP kamera ve diğer tüm ayrıntıları ile şimdiye kadar sızdırılmış S8 bilgileri.

Bu sene en çok beklenen akıllı telefonlardan biri Samsung'tan gelecek diyebiliriz ve kuşkusuz bu cihaz daha piyasaya sürülmeden ve resmi açıklamaları yapılmadan bile büyük sükse yarattı.

Galaxy S8 için son altı ay içinde çok sayıda spekülasyon ve söylentiler yayınlandı ve akıllı telefonun bu yıl Mobil dünya Kongresi'nde görünmesini beklerken, şirket sadece ‘Unpacked event’ için bir teaser bıraktı. O da 29 Mart'ta gerçekleşecek bu yüzden de heyecan dorukta diyebiliriz.

Geçen yıl Galaxy Note 7'deki hatalı pillerle uğraşmak zorunda kaldığından beri Koreli teknoloji devi çok çok fazla baskı altında diyebiliriz. Bu sene sadece sadık müşterilerini etkilemek zorunda kalmayacak aynı zamanda müşteri güvenini de yeniden kazanmak için ve yeni müşteriler kazanmak için yoğun uğraş vermesi gerekiyor. 29 Mart günü tanıtılması beklenen cihaz şimdiden büyük heyecan yarattı.

Şimdi, son birkaç aydır Galaxy S8'de toplanan tüm ayrıntıları ve sızıntıları inceleyelim.

Samsung'un cihazı 4K ekranlı, çift kameralı bir tasarıma sahip olacak ve Not 7'nin piyasadan çekilmesiyle S8’in S-Pen'i desteklediğini iddia eden bazı söylentiler bulunuyordu. Alt ve üst kısımlarda çerçeve ekranı oldukça daralıyor ve Samsung yazısı alt kısımda yer alıyordu. Ayrıca home tuşunun da kaldırılacağı bu sızıntılar ile gelen haberlerden biridir. Bu sızıntılar ilk başta bir proje görünümü ile yayınlanmış olsa da MobileFun tarafından gerçek tasarım ve cihaz da belirgin hale geldi ve görüntüler yayınlandı. Bu proje ve taslak görüntülerden sonra ise bir kore forumu tarafından yayınlanan videoda ilk canlı görüntüler sızmaya başlamıştı. Qualcomm'un yeni amiral gemisi SoC, Snapdragon 835'in kullanılacağı ve akıllı cihazın 8 gb ram’e sahip olacağı da belirtilenler arasında. Bir başka kaynağa göre ise Galaxy S8'de 5.8 inç WQHD + (2.960 x 2,400) çözünürlüklü Super AMOLED kavisli ekran ve daha büyük boyutta Galaxy S8 Plus'da da benzer bir 6.2 inç'lik bir ekran göreceğimiz belirtilmişti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık