OFPOF

Samsung Galaxy S8, Benchmark Testlerinde Yüksek Puan Aldı

-
376
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy S8, Benchmark Testlerinde Yüksek Puan Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Resmi bir şekilde açıklanmak üzere olan Galaxy S8 için benchmark testleri iyi geçti ve iPhone 7'yi solladı.

Bugün itibariyle, henüz duyurulmak üzere olan firmalarının amiral gemisi olacak akıllı telefonlar arasında bir tarafımızda iPhone 8 veya iPhone X, diğer tarafımızda da Samsung Galaxy S8 var. Her iki amiral gemisi hakkında da yeterli spekülasyon ve haberler olsa da bugüne kadar sızdırılmış görüntü sayısı sayesinde Galaxy S8'in varlığına dair daha fazla kanıt var diyebiliriz. Bugün, bulmacadan bir parça daha açığa çıkmış ve bu parçanın yongaseti ve performansla ilgisi var.

Sızdırılan kıyaslama videosuna göre yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S8 amiral gemisi bugünün amiral gemisi cihazlarını 205.248 puanla rakiplerini yıkıyor. Etkileyici A10 Fusion yongaseti sayesinde, iPhone 7’ye ait olan hükümdarlıkta geçen sene 181.807 puan çıkmıştı.

Aslında bu, aynı testin bir video kapması yoluyla gelen bir kaçaktır. Ancak, mevcut yarışmadan yaklaşık 25.000 puanlık bir sıçrama o kadar da büyük bir anlaşma olmayabilir.

Vimeo'da Jacky'den Galaxy S8 AnTuTu kıyaslama testi şuan izleyiciler ile buluşmuş durumda.

Bunun nedeni, Apple'ın geçen yıla benzer şekilde yeni bir yonga seti bulundurması olabilir. Ve işler geçen yıl olduğu gibi şok ederse, yeni yonga teknolojisi mevcut rekabetin 30.000-40.000 puanı aralığında daha büyük bir sıçrayış alabilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık