OFPOF

Samsung Galaxy S8 Active, Netflix'te Sızdırıldı

-
343
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy S8 Active, Netflix'te Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un Galaxy S8 modelini duyurmasının ardından söylentiler Galaxy S8 Active üzerine yoğunlaştı.

Samsung, amiral gemisi akıllı telefonlarının farklı türevlerini çıkarması ile biliniyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ amiral gemisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesi ile birlikte söylentilerin sonraki kısmı, Galaxy S8 Active olarak adlandırılan modelin üzerine yoğunlaştı.

İddia edilen akıllı telefonun ilk bilgi seti bulundu ancak bilgiler asla beklenilmeyen bir yerden geldi. Cruiser kod adlı koduyla Galaxy S8 Active, video akış hizmeti Netflix'te bulundu. Servis, Galaxy S8 Active ürününün SM-G892A model numarasına sahip olacağını onayladı.

Şaşırtıcı bir şekilde, Galaxy S8'in kendisi IP68 derecesine sahip ve bu sayede 1.5 metre suyun altında 30 dakikaya kadar hayatta kalabiliyor. Geçmiş model Galaxy S7 Active de benzer derecelendirmeye sahipti. Galaxy S7 Active'in özelliği, MIL-STD-810G idi. Sonunda, aynı askeri standart yapının da S8 Active modelinde yer alması bekleniyor.

Samsung, son amiral gemisi akıllı telefon ikilisi ile Sonsuz Ekran konseptini tanıttığından, yaklaşmakta olan Galaxy S8 Active'nin ön tarafta donanım özellikleri ile gelip gelemeyeceği belli değil. Ön tarafta, Galaxy S8 home tuşu da dahil olmak üzere herhangi bir fiziksel tuş içermiyor, dolayısıyla Galaxy S8 Active'de karışıklıklar var. Bununla birlikte, Aktive modeli dokunmatik ekranın ve suyun karışmadığından emin olmak için düğmelere ihtiyaç duyacaktır.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık