OFPOF

Samsung Galaxy Note 8'in Kamera Örnekleri Çıktı

-
347
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Note 8'in Kamera Örnekleri Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dün gece Samsung, yılın ikinci amiral gemisini Galaxy Note 8'i piyasaya sundu.

Phablet'in özelliklerinin çoğu Galaxy S8 ikilisininki ile aynı iken, çift kamera özellikli ilk Samsung cihazı olması özelliği taşıyor.

Samsung, Galaxy Note 8'in arka kameraları tarafından yakalanan bir sürü görüntü yayınladı. Yakınlaştırdıktan sonra bile tüm resimler çok keskin ve net. Söz verildiği gibi, kameralar düşük ışık koşullarında istisnai fotoğraflar çekebilir. Samsung, arkadaki çift kamera ayarında mevcut olan her iki sensörden de örnekler verdi. Bununla birlikte, cepheye bakan ön kamerayla çekilmiş hiçbir resim çıkmadı.

Galaxy Note 8'in arka panelindeki çift kamera ayarı 12MP'lik yedek sensörlerden oluşur. Birincil kamera, çift fotodiyotlu (2PD) destekleyen geniş açılı bir mercek ikincil kamera bir telefoto lens ile donatılmıştır.

Kamera ayrıca canlı odaklama, Pro modu, Panorama, Yavaş hareket, Hiperlapsı, Yiyecek modu ve fotoğrafların fotokopi çekimi için seçenekler sunan çift OIS (Optik Görüntü Sabitleme), f / 1.7 diyafram, maksimum 2x yakınlaştırma (dijital) ve farklı modları destekliyor.

Önde, F1.7 Diyafram ve geniş açı lensli 8MP AF kamera var. Kamera 30 fps'de 4K video kaydı ve 30 fps veya 60 fps'de 1080p HD video kaydı da destekliyor. Samsung, kameralar için Hızlı başlatma ve çift çekim özellikleri de geliştirmiştir.

Kamera yapılandırmasına baktığımızda, Samsung Galaxy Note 8'in fotoğraf meraklıları için mükemmel bir cihaz olduğu açıktır. Kamera örnekleri bu gerçeği daha da desteklemektedir.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık