OFPOF

Samsung Galaxy Note 8 İçin Yeni Video Yayınlandı

-
320
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Note 8 İçin Yeni Video Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Beklenen cihaz için arka kamera detaylarını ve çift SIM çeşitlerini gösteren yeni teaser video yayımlandı.

Samsung Galaxy Note 8'in tamamı 23 Ağustos'ta piyasaya sürülecek ve Samsung bu hızın yavaşlamasını istemiyor. Kore devi yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonunun video görüntülerini yayınladı. Bunun dışında, çiftli arka kamera ve çift SIM modülleri ile ilgili ayrıntılar da sızdırılmış durumda. Teaser cihaz göstermese de, kelimeleri geçmek ve diğer kelimeleri takip etmek için giden grafik bir S Pen görürsünüz. Böylece, 'kapalı' yerine 'açık', 'takip' yerine 'kurşun', 'tartışma' yerine 'hareket' yazılır. Teaser, 'Daha büyük şeyler yapın' ile bitiyor.

Samsung Galaxy Note 8'in büyük ekranlı bir telefon olacağı konusunda bir öngörü yok. Ancak, bu sefer görüntüleme sadece USP değil. Galaxy Note 8'in çift arka kamera kurulumu için ilk Samsung telefonu olması bekleniyor. GSMArena'daki bir rapora göre, çiftli arka kameranın 13 MP'lik bir telefoto kamerayla eşleştirilmiş çift piksel otofokuslu bir 12 MP sensör barındıracağı iddia edilecek. 13 MP telefoto fotoğraf makinesinin 2x sabit optik zoom yapması bekleniyor. Her iki kamera sensörü optik görüntü sabitleme ile gelecektir.

Samsung Galaxy Note 8'deki çiftli arka kameraların arka plan bulanıklığı efekti sunmaları bekleniyor. GSMArena'ya göre, Samsung akıllı telefonlarında çiftli arka kamera almakla kendi tatlı zamanlarını aldı ve ileride ileri teknoloji akıllı telefonlarında trende devam edecektir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık