OFPOF

Samsung Galaxy Note 8 İçin Ghostek’ten Yeni Sızıntı Geldi

-
307
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Note 8 İçin Ghostek’ten Yeni Sızıntı Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Forbes’ın yayınladığı resimlerde kaynak olarak genelde sızıntıları doğru çıkan Ghostek’ten alındığı belirtildi.

Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta küresel bir lansman için onaylandı. Sızdırmaların gelme sıklığı artık lansman tarihi yaklaştıkça zamanla artacağı bekleniyor zaten. Ve bu yüzden Forbes, cihazla ilgili daha fazla ayrıntı gösteren başka bir üretici olan Ghostek'ten gelen yeni bir sızdırılmış görüntü yayınladı.

Sızdırılan tasarımlar, bu yıl yapılacak IFA Berlin öncesinde piyasaya çıkacak olan yaklaşmakta olan Galaxy Note 8'in ne olduğunu söylüyor. tasarım (duruma göre gizlenmiş olmasına rağmen) daha önceki sızıntılarla paralel görünse de çift kamera ayarı biraz farklı.

Sızdırılan görüntü, daha önce sızdırılmış dikey çift kamera kurulumunun aksine, yatay çift kamera kurulumunu gösterir. Şu an itibariyle Samsung'un çift kameraları nasıl kullanmayı planladığı (optik zoom, geniş açılı çekim veya bokeh görüntüler) ayrıntıları mevcut değil.

Sızdırılan görüntülerin yanı sıra Samsung Galaxy Note 8, Android Authority tarafından bildirilen ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından da sertifikalandırıldı.

Sızdırılan yeni görüntüde Note 8 kasası üzerinde kırmızı bir ek kasa daha takılı ve bu yüzden tam ayrıntılı görmek zor, ancak ön yüz ve arka yüz konusunda birçok sızıntılar doğrulanıyor şekilde.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık