OFPOF

Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'taki Etkinlikte Tanıtılabilir

-
296
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'taki Etkinlikte Tanıtılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung Galaxy Note 7'nin başarısızlığının ardından şirket, Galaxy Note 8 ile daha fazlasını elde etmeyi amaçlıyor.

Samsung'un yeni amiral gemisi ürünü ile ilgili büyük haberler sonunda çıkmaya başladı. teknoloji şirketine göre, 23 Ağustos tarihinde New York'ta bir sonraki büyük akıllı telefon olan Samsung Galaxy Note 8 için yaptığı yeni ürün tanıtımı etkinliğine davetiye gönderdi. Davetiye, basitçe "daha büyük şeyler yapın" sloganıyla birlikte çerçevesiz bir telefonun çizimini içeriyor. Üstelik, ayrıca bir S pen görüntüsüne de sahip.

Aşırı ısınma ve daha sonra yangına neden olan çok sayıda cihazın yanması nedeniyle Samsung, eleştirilen birçok şeyle karşı karşıya kalmıştı. Bu yüzden Samsung Galaxy Note 8'in hatalı olarak gelen Galaxy Note 7 ile değiştirilmesi öngörülüyor. Bu nedenle, 23 Ağustos'ta Galaxy Note 8'in piyasaya sürülmesi için paketlenmemiş etkinlik, Samsung için temel olacak. Bununla birlikte, şirketin Galaxy Note 7'nin yenilenmiş sürümünü zaten başlattığını belirtmek de gerekiyor. Yeni varyantın pili orijinalinden biraz daha küçüktü ve 3.200 mAh pil ile gelmişti.

Samsung Galaxy Note 8 özellikleri internet üzerinden zaten sızdırılmış durumda. Yaklaşan akıllı telefonun Samsung Galaxy S8'e birçok açıdan benzeyeceği söyleniyor. Dahası, sonsuz ekran özelliğinin de geleceği öngörülüyor. Telefonda ayrıca kavisli bir ekranla birlikte çerçevenin küçültüldüğü söyleniyor. Telefonun diğer bir çarpıcı özelliği, iPhone 7 Plus'takine benzer şekilde iki objektifli kamera sisteminin bulunması olacak.

Kaynak: pakwired.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık